Контракты.ua

203  —  18.04
США і Китай домовилися щодо клімату
США і Китай домовилися щодо клімату

За підсумками зустрічі в Шанхаї спецпосланця американського президента з питань клімату Джона Керрі з китайським колегою Се Чженьхуа сторони висловили готовність працювати над реалізацією Паризької угоди.

Про це йдеться в спільній заяві, оприлюдненій на сайті Держдепу США.

"США і Китай жорстко прихильні спільній роботі та співпраці з іншими сторонами у справі реалізації Паризької угоди", - зазначено в документі.

Згідно із заявою, влада двох країн має намір виробити до 26-ї конференції сторін Рамкової конвенції ООН про зміну клімату, яка пройде в Глазго в листопаді, власні стратегії з досягнення нульових викидів в навколишнє середовище.

"США і Китай в короткостроковій перспективі вживуть заходів для подальшого врегулювання кліматичної кризи. Сторони мають намір розробити до конференції в Глазго свої довгострокові стратегії, спрямовані на досягнення нульового рівня викидів у навколишнє середовище", - йдеться в заяві.

Також зазначається, що сторони домовилися підтримувати рівень підвищення температури на планеті на позначці нижче двох градусів і прагнути до обмеження цього показника до 1,5 градуса.

Статьи по теме
В США такси будут бесплатно возить на COVID-вакцинацию
В США такси будут бесплатно возить на COVID-вакцинацию

В Соединенных Штатах агрегаторы такси Uber и Lyft в рамках сотрудничества с правительством страны относительно популяризации иммунизации от коронавируса до 4 июля будут осуществлять бесплатные перевозки пассажиров до и из пунктов вакцинации.
13.05 — 141

Блинкен предупредил Лаврова: США будут решительно защищать свои интересы
Блинкен предупредил Лаврова: США будут решительно защищать свои интересы

Соединенные Штаты будут решительно защищать своих граждан, а также национальные интересы в ответ на злонамеренные действия России, которые вредят США и их союзникам.
13.05 — 177

Поддержка Байдена в США достигла 63%
Поддержка Байдена в США достигла 63%

63% американцев одобряют деятельность Президента Джо Байдена, это на 2% больше, чем в конце марта.
11.05 — 199