Контракты.ua

4722  —  07.06.17
Поступить на медицинские специальности станет сложнее
Поступить на медицинские специальности станет сложнее

Министерство образования и науки Украины подняло проходной балл для поступления на медицинские специальности до 150 баллов.

Об этом заявила министр образования Лилия Гриневич, передает РБК-Украина.

"Все, кто собирается поступать на медицинские специальности, должны будут иметь не менее 150 баллов", – сказала Гриневич.

Кроме того, Гриневич отметила, что на такой же позиции настаивает и Министерство здравоохранения Украины.

Ранее сообщалось, что Минобразования увеличило госзаказ на технические специальности. На такие специальности как менеджмент и право госзаказ уменьшен. Гриневич также заявила, что при поступлении в магистратуру по специальности "право" необходимо будет сдать независимый экзамен. Кроме того, по словам министра образования, в будущем планируется ввести экзамен по иностранным языкам для поступающих на магистратуру.

Статьи по теме
Школи мають працювати. У МОЗ розкритикували дистанційку в
Школи мають працювати. У МОЗ розкритикували дистанційку в "червоних" зонах

Головний державний санітарний лікар Ігор Кузін розкритикував дистанційне навчання у школах, які відповідають вимогам карантину. За його словами, рішення обласної влади не повинні порушувати постанову Кабміну про карантину.
05.11 — 1176

Свіжі дані по імунітету перехворілих: які шанси «зловити» ковід двічі?
Свіжі дані по імунітету перехворілих: які шанси «зловити» ковід двічі?

Євген Дубровський, лікар-інфекціоніст: Перед тим, як ці дані попадуть на сторінки наукового журналу, пройде багато часу. За цей період дискусії та суперечки наберуть ще більших обертів. Знову британці паралельно надрукують свої неоднозначні звіти, а американці сумлінно виконають ще парочку грандіозних досліджень та поставлять жирну крапку. Проте, все це не покладе край суперечкам. Адже інформації все додається й додається, а от логічних висновків щось не більшає. Люди вже так заплутались, що далі просто нікуди.
11.10 — 2126

Міністерство освіти уточнило умови роботи освітніх закладів у жовтій карантинній зоні
Міністерство освіти уточнило умови роботи освітніх закладів у жовтій карантинній зоні

Міністерство освіти уточнило умови роботи закладів у жовтій карантинній зоні – її вводять по всій країні від 23 вересня.
23.09 — 4929