Контракты.ua

Транспорт будущего: шагающий робомобиль от Hyundai для экстремального бездорожья

На выставке CES 2019 в Лос-Анджелесе южно-корейский бренд Hyundai представил концепт шагающего электромобиля Elevate. Сами создатели отнесли его к классу Ultimate Mobility Vehicle и заявили, что главной его изюминкой является то, что он может не только ездить, но еще и шагать, в том числе и по труднодоступным поверхностям. Главным качеством робомобиля в компании назвали возможность его использования в рамках спасательных операций на территориях, которые пострадали от лесных пожаров, землетрясений, ураганов, наводнений и других катаклизмов. В Hyundai напомнили, что медики и спасатели всегда заявляют, что им важно добраться в районы бедствия в первые 72 часа, но иногда в этом не помогают даже вертолеты. «Что, если автомобиль, созданный с использованием робототехники, может спасти жизни при бедствиях», — отметил исполнительный директор Hyundai Джон Хью. Тем не менее, электромобиль можно использовать и в обычных целях. К примеру, Hyundai Elevate может помогать инвалидам добраться в труднодоступные места (в здания, где нет пандусов), с легкостью ехать по заснеженной дороге или же «обходить» преграды по обочине. Робомобиль оснастили четырьмя ногами, каждая из которых может вращаться под разными углами, что позволяет Elevate шагать несколькими разыми способами, включая подобие походки млекопитающих и рептилий. В то же время, даже при перешагивании через стены в 1,5 метра высотой в салоне будет сохраняться максимальное равновесие и кабина будет параллельна земле. В спущеном состоянии Elevate может передвигаться по скоростным трассам и обычным дорогам. Электромобиль построили на электрической платформе, основой которой являются четыре раздельных электродвигателя в колесах и встроенная в пол электрическая батарея.

Последние видео
18 января

Ідемо на рекорд? Україна може втратити рекордну кількість працівників у 2019

У 2019 році Україна може встановити рекорд із втрати робочої сили, прогнозують міжнародні експерти. Дивіться, чим пояснюють невтішний прогноз і які це матиме наслідки для держави.
18.01.2019 — 1 — 315

17 января

«Відійди від мене, нечисть» – у Раді стався конфлікт між Парубієм і Новинським

Під час розгляду законопроекту про перехід релігійних громад між головою ВРУ Андрієм Парубієм та головою фракції Опоблоку Вадимом Новинським стався конфлікт. Під час якого голова ВР назвав Новинського «нечистю».
17.01.2019 — 1 — 1227

17 января

Як розумні технології (не)працюють в містах України

З 2015 року в Україні запроваджують Smart City. Розумне місто це і електронна система охорони здоров’я, і контроль за освітленням вулиць і управління міським транспортом. Завдяки проекту можна уникати черг, годинного очікування транспорту, пошуку зарядки та інтернету по всьому місту. Такі розумні новації допомагають не лише заощаджувати час, але й раціонально використовувати ресурси і великого мегаполісу, і маленького містечка. Які з розумних новинок вже працюють в українських містах ? І наскільки ефективне Smart City в Україні? Про це — у сюжеті.
17.01.2019 — 1 — 1518

16 января

Аеропорт. Як це було

Історія оборони Донецького аеропорту в одному відео: від першого пострілу до виходу «кіборгів» з аеропорту. Відеорозповідь про те, як «кіборги» зруйнували міф, запущений Кремлем, про те, що Україна не здатна захищатися. Перелік підрозділів та дані Генштабу про загиблих, поранених й зниклих безвісти.
16.01.2019 — 1 — 2112

16 января

Сам у полі господар: життя без комунальних послуг

З січня уряд запустив першу хвилю монетизації субсидій. Відтепер гроші будуть іти субсидіантам «на руки», якими вони самостійно зможуть розпоряджатися. Така система мала б змусити людей бути економнішими. Житель Обухова Борис Родієвський відчув, наскільки важливо економити, коли переїхав у власний будинок. У домі не було підключено жодних комунікацій. Тому, щоб забезпечити комфортне життя сім'ї, чоловік усе зробив сам — встановив сонячні батареї, твердопаливний котел, насос для води, а газ почав заправляти у балони.
16.01.2019 — 1 — 2291


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»