Контракты.ua

Транспорт будущего: шагающий робомобиль от Hyundai для экстремального бездорожья

На выставке CES 2019 в Лос-Анджелесе южно-корейский бренд Hyundai представил концепт шагающего электромобиля Elevate. Сами создатели отнесли его к классу Ultimate Mobility Vehicle и заявили, что главной его изюминкой является то, что он может не только ездить, но еще и шагать, в том числе и по труднодоступным поверхностям. Главным качеством робомобиля в компании назвали возможность его использования в рамках спасательных операций на территориях, которые пострадали от лесных пожаров, землетрясений, ураганов, наводнений и других катаклизмов. В Hyundai напомнили, что медики и спасатели всегда заявляют, что им важно добраться в районы бедствия в первые 72 часа, но иногда в этом не помогают даже вертолеты. «Что, если автомобиль, созданный с использованием робототехники, может спасти жизни при бедствиях», — отметил исполнительный директор Hyundai Джон Хью. Тем не менее, электромобиль можно использовать и в обычных целях. К примеру, Hyundai Elevate может помогать инвалидам добраться в труднодоступные места (в здания, где нет пандусов), с легкостью ехать по заснеженной дороге или же «обходить» преграды по обочине. Робомобиль оснастили четырьмя ногами, каждая из которых может вращаться под разными углами, что позволяет Elevate шагать несколькими разыми способами, включая подобие походки млекопитающих и рептилий. В то же время, даже при перешагивании через стены в 1,5 метра высотой в салоне будет сохраняться максимальное равновесие и кабина будет параллельна земле. В спущеном состоянии Elevate может передвигаться по скоростным трассам и обычным дорогам. Электромобиль построили на электрической платформе, основой которой являются четыре раздельных электродвигателя в колесах и встроенная в пол электрическая батарея.

Последние видео
20 мая

Володимир Гройсман оголосив про відставку з посади прем'єр міністра України

Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман заявляє про намір піти у відставку. Він сказав про це 20 травня на брифінгу в Києві. За словами Гройсмана, він ухвалив таке рішення, попри те, що уряд складає свої повноваження перед новообраним парламентом, а не президентом. «Я прийняв для себе рішення подати у відставку одразу після проведення в середу чергового засідання уряду. За три роки роботи нашого уряду мені абсолютно не соромно за те, що нам вдалося зробити», – сказав Гройсман. Він додав, що в новому парламенті має намір «спільно з однодумцями» сформувати «професійну команду, яка буде здатна служити державі і робити Україну успішною». Під час інавгурації 20 травня в парламенті новообраний президент Володимир Зеленський закликав уряд України піти у відставку. Він також заявив, що розпускає Верховну Раду восьмого скликання. Згідно з Конституцією України, Кабінет міністрів України складає повноваження перед новообраною Верховною Радою. Прем’єр-міністр України, інші члени уряду мають право заявити Верховній Раді про свою відставку. Відставка прем’єр-міністра має наслідком відставку всього складу Кабінету міністрів України. Володимир Гройсман став прем'єр-міністром України в квітні 2016 року після того, як Верховна Рада України проголосувала за відставку уряду Арсенія Яценюка і 257 голосами підтримала кандидатуру Гройсмана.
20.05.2019 — 1 — 450 — 1

20 мая

Інавгурація Зеленського: що сказав президент

У Верховній Раді України 20 травня відбулася інавгурація новообраного президента України Володимира Зеленського.
20.05.2019 — 1 — 602

17 мая

Торнадо на Житомирщині: відео з траси Київ-Чоп

16 травня у кількох районах Житомирської області пронісся буревій та випав град, а на трасі Київ-Чоп люди зняли на відео смерч. Зокрема, про негоду повідомляють жителі Новоград-Волинського та Олевського районів. Сильний буревій пронісся кількома населеними пунктами району: у селах Анета, Пилиповичі, Майстрова Воля та Городище багато повалених дерев та стовпів, зірвані дахи, порвані дроти, відсутня електроенергія, сильна злива затопила подвір'я Поблизу села Пилиповичі вітер повалив дерева на трасі Київ-Чоп, що на деякий час ускладнило рух на цій ділянці дороги. Окрім того, на трасі Київ-Чоп поблизу Пилоповичів люди зняли на відео смерч, який пронісся селом.
17.05.2019 — 1 — 3527

17 мая

«Голос» Вакарчука: з чим співак іде у політику

Фронтмен "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук заявив про участь у виборах до Верховної Ради. За місця у парламенті боротиметься на чолі партії "Голос". Каже, що іде в Раду покінчити зі старою системою. Що очікувати від Вакарчука-політика?
17.05.2019 — 1 — 1923

17 мая

Розпад коаліції. Відео з Ради

Голова Верховної Ради України Андрій Парубій оголосив про припинення діяльності коаліції депутатських фракцій «Європейська Україна». Спікер оголосив про це після того, як голова фракції «Народний фронт» Максим Бурбак оголосив про вихід цієї сили з коаліції, сформованої в 2014 році.
17.05.2019 — 1 — 2886