Контракты.ua

«Очень много убитых» — по последним данным в Керчи теракт

Сегодня, около 12 часов дня, в Керченском политехническом колледже произошел сильный взрыв. Газовая служба Керчи сообщила о том, что здание колледжа не было газифицировано. Взрыв произошел на первом этаже, на втором этаже по словам очевидцев была стрельба. Вследствие трагедии погибло 10 человек, около 50 пострадали, под завалами могут находится до 20 человек. На месте задействованы все медики, МЧС и полиция. Карет «скорой помощи» не хватает – людей вывозят на частном транспорте. По предварительным данным случившееся является терактом. Очевидцы рассказали о том, что около 12 часов дня там раздался сильнейший взрыв, сработала сигнализация на машинах и раздались крики. «Их было слышно из ближайших домов. Жутко. Страшно, как могло произойти такое в нашем мирной и достаточно спокойном городе? Потом примерно через 10-15 минут стали раздаваться звуки сирен, бежали люди, и опять эти жуткие крики о помощи, грохот, но уже потише, будто разбирали завал или что-то ещё. Крики людей, сирены машин». Директор колледжа, где произошло ЧП, Ольга Гребенникова, передает, что, нападение произошло сразу после того, как она покинула учебное заведение: «Настьку мою убили насмерть, ее мать убили насмерть, трупов полно, детей, настоящий теракт. Ворвались ровно через 5-10 минут после моего отъезда, кто-то ворвался, повылетали все стекла — взорвали холл, бегали, потом бросали какие-то взрывпакеты, потом с автоматами бегали, не знаю с чем, открывали кабинеты, убивали всех, кого могли найти, кто попадался. Настоящий теракт, как положено, как в Беслане». Трое террористов задержаны, один разыскивается. Это парень 20-25 лет, он попал на камеры наблюдения. У преступника было оружие (12 мм) и — предположительно — взрывное устройство.

Последние видео
21 ноября

На трасі під Полтавою «євробляхери» побили далекобійників та пошкодили їх вантажівки

Безстрокова акція за лібералізацію розмитнення автомобілів на «єврономерах», яка розпочалася 20 листопада, не обійшлася без конфліктів із водіями і навіть бійки. В соцмережі користувач Андрій Полтава опублікував відео, на якому зафіксовано конфлікт між водіями автофургонів та протестувальниками, який стався у Супрунівці Полтавського району 20 листопада. Перший конфлікт стався із водієм вантажівки MAN. Він не звертав уваги на учасників акції і поїхав на них. У відповідь «євробляхери» почали бити його автомобіль, а коли водій зупинив авто та вийшов із кабіни, то йому завдали кілька ударів. Бійку зупинили співробітники поліції. Інший випадок виник із водієм вантажівки DAF, який поїхав на учасників акції, але його зупинили. Між сторонами знову стали співробітники поліції. Конфлікти супроводжувались «важкою» нецензурною лексикою. Аргументи у сторін різні: водії не хочуть чути про суть акції і хочуть швидше доставити вантаж, а протестувальники доводять, що захищають і їх інтереси в тому числі. Правоохоронці поки не коментують конфлікти на трасі під Полтавою.
21.11.2018 — 1 — 122

21 ноября

Акції протесту водіїв на єврономерах в різних містах країни – відеорепортаж

Всеукраїнська акція протесту щодо умов розмитнення автомобілів розпочалася 20 листопада. Ініціатори – організація «Авто Євро Сила». Учасники паркують на вулицях великих міст свої автівки, які мають переважно європейську реєстрацію, блокуючи у такий спосіб вільний проїзд. Проводити акцію планують, допоки Верховна Рада не ухвалить інші правила легалізації іноземних автівок. Ті законопроекти, які депутати ухвалили нещодавно, не задовольняють мітингувальників, тож вони планують ночувати на вулицях в автівках і продовжувати безстроковий протест.
21.11.2018 — 1 — 1110 — 1

21 ноября

Що про Євромайдан та війну на Донбасі вивчають школярі?

Вивчення періоду Революції Гідності та війни на Донбасі заплановане у другому семестрі 11 класу. Проте у підручниках, за якими навчають школярів, цих тем немає. Останні книжки з історії України видали у 2011 році. Як новітню історію викладають 11-класникам та чому за 5 років Міністерство освіти не надрукувало нові підручники
21.11.2018 — 1 — 1198 — 3

20 ноября

Зірваний опалювальний сезон: Сміла - перша ластівка?

Холодні школи, дитсадки і навіть лікарні. Чому у Смілі та інших українських містах зірвали початок опалювального сезону? Хто нестиме за це відповідальність? Ми з'ясовували.
20.11.2018 — 1 — 1241

20 ноября

Україна — це Кремнієва долина Східної Європи — досвід шведського бізнесмена

В Україні працює понад 2000 стартапів. Частину з них заснували іноземці. Чому закордонні бізнесмени все частіше створюють свої компанії в Україні? Громадське поговорило із сміливцем, який вирішив, що в Україні найліпший бізнес-клімат і перевіз свою компанію саме сюди, на столичний Поділ.
20.11.2018 — 1 — 1263


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»