Контракты.ua

Оприлюднене перше відео визволення дітей із печери в Таїланді

«Морські котики» Таїланду оприлюднили відео, яке демонструє сміливий порятунок футбольної команди, яка опинилася в затопленій печері. Під час рятувальної операції загинув один таїландський «морський котик» – йому не вистачило повітря. Зараз всі діти і їхній тренер перебувають в лікарні. Лікарі кажуть, що діти почувають себе добре, але в лікарні їм доведеться провести тиждень. Довге перебування під землею призвело до розвитку легеневих інфекцій. В околицях печери в середу вперше за 17 днів було тихо і безлюдно. Лише численне обладнання, кисневі балони і гідрокостюми, які сохнули, нагадували про драматичні події, за розвитком яких із завмиранням серця стежили в усьому світі. (Відео Reuters)

Последние видео
16 октября

Когда закончится война: как за несколько минут передать саму суть войны?

Шесть сотен снимков, за несколько минут. Многие фото демонстрируются впервые. Фотографии: Дмитрий Муравский. Видео: Семён Горов и Владимир Санченко.
16.10.2018 — 1 — 299

16 октября

Boston Dynamics показала, как двуногий робот Атлас занимается паркуром

Компания Boston Dynamics опубликовала новое видео с прямоходящим роботом Атласом. В коротком ролике робот демонстрирует свои навыки паркура, прыгая с одной платформы на другую. Ранее Атласа научили перетаскивать коробки, бегать по пересеченной местности, преодолевать полосу препятствий и делать сальто. Не все из этого получалось у робота хорошо: поначалу Атлас терял равновесие, спотыкался и ронял предметы. Boston Dynamics работает и над другими роботами. Продажи одного из них, робота-собаки Спота, который умеет открывать двери и приносить газировку, компания планирует начать в 2019 году. Основатель Boston Dynamics Марк Райберт заявлял, что роботы компании могут быть как помощниками на предприятиях и в офисах, так и домашними питомцами.
16.10.2018 — 1 — 315

16 октября

Томос буде, а от що буде з УПЦ Московського патріархату?

12 тисяч парафій і понад 10 тисяч священників. УПЦ Московського патріархату - найбільше в Україні релігійне об'єднання за числом парафій та священнослужителів. Що буде з ними після надання Україні томоса? І чи готові вони об’єднатися в єдину помісну церкву в Україні?
16.10.2018 — 1 — 615

16 октября

Батальйон «Айдар» просувається вперед

За 7 місяців окремий штурмовий батальйон ЗСУ «Айдар» зайняв понад 2 кілометри «сірої зони» та закріпився на позиціях навколо зайнятого бойовиками селища Жолобок. Про те, як бійці батальйону розбудовували укріплення під щільним вогнем артилерії та як вони відбивали атаки противника дивиться у сюжеті Громадського.
16.10.2018 — 1 — 700

16 октября

РПЦ розриває зв’язки з Константинополем через українську автокефалію

За підсумками засідання у Мінську синоду Російської православної церкви митрополит Волоколамський Іларіон, вікарій патріарха Московського, заявив про повний розрив євхаристичного спілкування РПЦ з Константинопольським патріархатом. Вселенський патріарх Варфоломій, який вважається лідером світового православ’я, 11 жовтня підтвердив позицію щодо визнання незалежності Української православної церкви. (Відео Білоруської редакції Радіо Свобода)
16.10.2018 — 1 — 289


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»