Контракты.ua

«Сі Бриз 2018»: українські прикордонники відпрацювали безпарашутне десантування

В рамках активної фази багатонаціональних навчань «Сі Бриз 2018» прикордонники відділів спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони відпрацьовували стрибки без парашуту з гелікоптеру у воду. За легендою навчань противник використовує диверсійні сили та засоби для дестабілізації ситуації в регіоні, тому було прийнято рішення застосувати зведений протидиверсійний підрозділ на рейді порту Одеса. На ходу з 7-метрової висоти прикордонні дайвери без парашутів десантувалися з гвинтокрилу у море в заданому районі. Після висадки група дісталася визначеного об'єкта під водою та нейтралізувала умовного противника. Вправу виконано належним чином. Теоретичні заняття та практичні тренування, що передували навчанням виявилися ефективними. Цього року троє водолазів вперше випробували себе в такому іспиті. Решта бійців вже мали досвід у таких стрибках. Начальник відділу спеціальних дій на воді Одеського загону морської охорони Юрій Урянський зазначив, що такий захід виконується прикордонниками не вперше.

Последние видео
16 октября

Когда закончится война: как за несколько минут передать саму суть войны?

Шесть сотен снимков, за несколько минут. Многие фото демонстрируются впервые. Фотографии: Дмитрий Муравский. Видео: Семён Горов и Владимир Санченко.
16.10.2018 — 1 — 270

16 октября

Boston Dynamics показала, как двуногий робот Атлас занимается паркуром

Компания Boston Dynamics опубликовала новое видео с прямоходящим роботом Атласом. В коротком ролике робот демонстрирует свои навыки паркура, прыгая с одной платформы на другую. Ранее Атласа научили перетаскивать коробки, бегать по пересеченной местности, преодолевать полосу препятствий и делать сальто. Не все из этого получалось у робота хорошо: поначалу Атлас терял равновесие, спотыкался и ронял предметы. Boston Dynamics работает и над другими роботами. Продажи одного из них, робота-собаки Спота, который умеет открывать двери и приносить газировку, компания планирует начать в 2019 году. Основатель Boston Dynamics Марк Райберт заявлял, что роботы компании могут быть как помощниками на предприятиях и в офисах, так и домашними питомцами.
16.10.2018 — 1 — 286

16 октября

Томос буде, а от що буде з УПЦ Московського патріархату?

12 тисяч парафій і понад 10 тисяч священників. УПЦ Московського патріархату - найбільше в Україні релігійне об'єднання за числом парафій та священнослужителів. Що буде з ними після надання Україні томоса? І чи готові вони об’єднатися в єдину помісну церкву в Україні?
16.10.2018 — 1 — 568

16 октября

Батальйон «Айдар» просувається вперед

За 7 місяців окремий штурмовий батальйон ЗСУ «Айдар» зайняв понад 2 кілометри «сірої зони» та закріпився на позиціях навколо зайнятого бойовиками селища Жолобок. Про те, як бійці батальйону розбудовували укріплення під щільним вогнем артилерії та як вони відбивали атаки противника дивиться у сюжеті Громадського.
16.10.2018 — 1 — 671

16 октября

РПЦ розриває зв’язки з Константинополем через українську автокефалію

За підсумками засідання у Мінську синоду Російської православної церкви митрополит Волоколамський Іларіон, вікарій патріарха Московського, заявив про повний розрив євхаристичного спілкування РПЦ з Константинопольським патріархатом. Вселенський патріарх Варфоломій, який вважається лідером світового православ’я, 11 жовтня підтвердив позицію щодо визнання незалежності Української православної церкви. (Відео Білоруської редакції Радіо Свобода)
16.10.2018 — 1 — 263


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»