Контракты.ua

Київські правоохоронці затримали злочинну групу за збут, зберігання і виготовлення вогнепальної зброї

Поліцейські спільно із працівниками СБУ провели кілька оперативних закупівель, задокументували продаж ділками вогнепальної зброї та набоїв, а згодом у приміщеннях, що їм належать, викрили майстерню та вилучили цілий арсенал зброї і боєприпасів та приладдя для їх виготовлення та переробки.

Последние видео
20 июня

«Содом в каждый дом»: КиевПрайд - ретроспектива

«Люди, які тут зібрались, вони вважають, що ми не повинні боятися виражати себе так, як ми того хочемо», — кажуть прихильники «КиївПрайду-2018». Про що ж говорили їхні опоненти — бачив журналіст Hromadske.doc Колян Пастико.
20.06.2018 — 1 — 195

20 июня

На Буковині прикордонники відкрили вогонь по людях, які захищали контрабандистів

На Буковині прикордонники відкрили вогонь по людях, які нібито намагалися відібрати у них зброю. Сталося це в одному з сіл. Натрапивши на слід контрабандистів, військові вийшли до людських обійсть, де їм на заваді стали місцеві.
20.06.2018 — 1 — 282

19 июня

Митингующие штурмовали здание Рады

Возле центрального входа в здание Верховной Рады Украины проходят акции шахтеров, чернобыльцев и ветеранов войны в Афганистане. Уже произошли первые столкновения. Отмечается, что протестующие применили против правоохранителей дубинки и слезоточивый газ. В пресс-службе столичной полиции пока нет информации о пострадавших или задержанных. Также сообщается, что к участникам митинга вышла первый вице-спикер парламента Ирина Геращенко. Участники акции прорвались ко входу в парламент и пытались штурмовать здание. К Раде прибыли дополнительные силы Нацгвардии. Силовики пытаются оттеснить митингующих. Входы и выходы в парламент перекрыты, есть проблемы с мобильной связью и интернетом.
19.06.2018 — 1 — 795

19 июня

Спалені хати, ворожий снайпер і бої у звільненому Південному

Нещодавно українські військові зайняли село, яке донедавна було у так званій «сірій зоні», і заявляють, що таким чином поліпшили своє тактичне положення. Під кінець травня російські гібридні сили почали обстріл села, в результаті щонайменше 17 будинків зруйновано. Місцеві жителі виїхали із села й приїжджають лише вдень, аби забрати речі, які залишилися, або ж оглянути, чи цілі їхні домівки. Тим часом українські сили окопалися за селом й намагаються стримувати атаки противника. Яке воно, життя у колишньому Ленінському, а нині Південному?
19.06.2018 — 1 — 836

18 июня

Полетали над кладбищами: «загробный» Киев с высоты

К достопримечательностям Киева относятся и его кладбища. Всего в столице и окрестностях насчитывается около 30 действующих мест захоронения. Корреспондент "Апострофа" Александр Гончаров побывал на трех из них – Байковом, Берковецком и Лукьяновском – и запечатлел их с высоты птичьего полета.
18.06.2018 — 1 — 1332


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»