Контракты.ua

З‘явилось відео вибуху гранати у нічному клубі Сум

"Відео, на якому видно, як зловмисник зриває чеку і кидає гранату під ноги відвідувачам. 24-річний чоловік у реанімації", - прес-секретар прокурора Сумскої області Наталя Науменко. Всього внаслідок вибуху гранати у нічному клубі "Луна" постраждало 9 людей, 7 з них госпіталізовано. Зловмисника затримано

Последние видео
19 сентября

Під присягу та шампанське: як на Закарпатті українцям видають угорські паспорти

У консульстві Угорщини в Береговому громадянам України видають угорські паспорти. Процедура супроводжується келихом шампанського на честь отримання другого громадянства та інструкціями - не повідомляти про отримання документів українській владі, передає агенція Укрінформ. При цьому громадяни України вголос присягають на вірність Угорщині. Запис відео із зазначеною процедурою Укрінформ отримав із власних джерел. "Присягаю, що вважаю Угорщину своєю батьківщиною. Буду вірним громадянином, захищатиму і служитиму Угорщині. Хай допоможе мені Бог", - тричі повторюють громадяни текст клятви на тлі угорського прапора. Після гімну власники нових угорських паспортів отримують інструкції від угорських дипломатів. "Приховуйте від державних структур України факт отримання угорського громадянства", - закликає угорський дипломат. Укрінформ попросив консульство Угорщини в місті Береговому в установленому законом порядку прокоментувати цю інформацію, а саме - підтвердити або спростувати факт видачі паспортів Угорщини українським громадянам, а також факт надання відповідних рекомендацій. Письмовий запит поки що залишився без відповіді, а спроба зв'язатися по телефону з установою була безуспішною: абонент, з яким журналістів зв’язав оператор, не розуміла української мови, а наданий інший номер не відповідав. Натомість у посольстві Угорщини в Києві, куди був надісланий аналогічний запит, кореспонденту Укрінформу підтвердили факт отримання листа, але відмовилися його коментувати. "Мы отослали ваш запрос в наше министерство. Если там захотят, то, возможно, вам ответят", - відповіла співбесідниця російською мовою і при цьому наголосила, що українською не володіє.
19.09.2018 — 1 — 124

19 сентября

ЛГБТ у Криму. Підпільні вечірки та приховані обличчя

Гомофобні настрої в анексованому Криму періодично підігріває окупаційна влада. І попри це, саме на півострові розташований один із найпопулярніших гей-курортів на пострадянському просторі. До Сімеїза, що поряд з Ялтою, і зараз приїжджають представники ЛГБТ-спільноти. Як змінився курорт та хто сюди навідується тепер
19.09.2018 — 1 — 234

18 сентября

Потужний «Спис»: випробовування нового українського бойового модуля

Бойовий модуль "Спис" від української компанії "Техімпекс". Озброєння модуля: 30 мм гармата, автоматичний гранатомет, комплекс керованих протитанкових ракет "Бар'єр" та 7,62 мм кулемет. Може встановлюватися, як на радянські зразки бронетехніки, так і на сучасні українські та західні платформи.
18.09.2018 — 1 — 1271 — 1

18 сентября

«Мертве» море. Як Росія блокує Азов

Азовське море у блокаді. Росія щодня затримує торгові судна, що заходять до українських портів. Через це плавзасоби простоюють на якорі, а Україна зазнає збитків. Як Росія захоплює Азовське море після того, як вже захопила Крим.
18.09.2018 — 1 — 1119 — 1

17 сентября

Протестующие под ГПУ напали на журналистку Newsone в прямом эфире

Протестующие под ГПУ напали на журналистку NEWSONE Дарину Билеру во время выполнения профессиональных обязанностей. Они бросили в нее куски льда и куриные яйца, а затем ударили. Журналистка рассказывала о событиях под зданием ГПУ, как внезапно в кадр попал мужчина, как позже выяснилось, представитель "Всемирного-Броварского Телевидения", и начал оскорблять Дарину, бросив в нее предмет. Несмотря на это корреспондент продолжила включение, но вскоре на девушку напала неизвестная женщина и попыталась убрать микрофон, а еще одна ударила корреспондента по лицу. Из-за этого трансляцию пришлось прервать. Из толпы журналистов выводили сотрудники полиции. Сейчас Дарина пребывает в Печерском отделении полиции Киева: - Я попросила, чтобы ко мне позвали следователя для написания заявление о нападении на меня во время исполнения журналистских обязанностей. Сначала я обратилась к полицейским, которые находились под зданием ГПУ, пыталась вызвать полицию, но мне сказали, что лучше будет подойти в районное отделение, чтобы быстрее написать заявление, - рассказала Билера. Она также уточнила, что после нападения у нее немного ухудшился слух на правое ухо.
17.09.2018 — 1 — 1769


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»