Контракты.ua

В Днепре из-за демонтажа кафе произошла драка

15 мая с самого утра на улице Сичеславской Набережной было шумно и неспокойно. А все из-за того, что бригада рабочих под защитой «Муниципальной варты» демонтировала незаконную постройку — кафе. Местные активисты были против демонтажа. Активисты блокировали выезд коммунальной техники, куда погрузили металлолом — остатки сооружения, из-за чего началась потасовка. Гвардейцы «Муниципальной варты» отгоняли местных активистов от коммунальной техники: крана и грузового автомобиля, куда, собственно, и погрузили остатки сооружения. Последние блокировали выезд, таким образом демонстрируя свой протест. «Здесь была незаконная постройка сооружения — человек решил поставить кафе. Никаких документов на кафе у него не было, поэтому мы его демонтировали. Активисты, во главе с Константином Бильцаном, заявляют, что Филатов — рейдер и отнимает участок, хотя здесь охранная зона, о каком кафе вообще может идти речь. Мы срезали постройку и погрузили на коммунальную технику, остались одни столбы. Демонтаж начался с самого утра», — рассказал Владимир Шабанов, заместитель директора «Муниципальной варты» Днепровского городского совета. По словам местного активиста, все документы у владельца есть, но его никто не захотел слушать: «Приехала рабочая бригада под охраной «Муниципальной варты». Они стали демонтировать кафе и грузить это имущество на свою технику. Владелец обратился к правозащитникам, поэтому мы вышли против незаконных рейдерских действий. Но, несмотря на наше сопротивление, им все равно удалось демонтировать и вывести материалы в неизвестном направлении». В дальнейшем активисты намерены обращаться к юристам и подавать иски во все возможные инстанции.

Последние видео
25 сентября

Як чехи карають за відмову від вакцинації?

Поки в Україні досі не запровадили відповідальність за відмову від щеплення, в Європі, зокрема в Чехії - це питання жорстко контролюється законом. За відмову вакцинувати дитину – штраф у майже 500 доларів. Покарати можуть не лише батьків, а й лікарів. До чого може призвести відмова вакцинувати дитину в Чехії та як там борються із міфами про «небезпечні вакцини»?
25.09.2018 — 1 — 930 — 2

24 сентября

Хто в домі хазяїн: СБУ перехопила розмови ватажків ОРДО щодо погодження з Кремлем розподілу влади у псевдореспубліці

«Співробітники Служби безпеки України перехопили розмови ватажків терористичної організації «ДНР», в яких вони обговорюють зміни у «владній структурі» псевдоутворення та погодження цих дій з Кремлем. Шостого вересня 2018 року приблизно о 18.30 офіційний радник вже загиблого Олександра Захарченка Олександр Казаков зателефонував Дмитру Трапезнікову, який на той час виконував обов’язки голови так званої «ДНР». Як стало зрозуміло із розмови, вони чітко розраховують на вирішення «ситуації» Владиславом Сурковим, усім відомим в іпостасі помічника президента РФ Путіна та куратора тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Під час спілкування кремлівські «маріонетки» очікують вердикт після відповідної екстреної наради у Москві щодо остаточного затвердження у РФ майбутнього глави «ДНР» та складу «Совета Министров ДНР». У той же день близько дев’ятої вечора між (на той час в.о. голови фейкової «ДНР») Дмитром Трапезніковим та Денисом Пушиліним, який обіймав посаду голови «Народного Совета ДНР», відбулася ще одна показова розмова. «Товарищі» узгоджували свої дії спільно із «керівником МГБ ДНР» Павленком стосовно якнайшвидшої нейтралізації Казакова (радника Захарченка) через позбавлення його волі. За їхньою інформацією, Казаков у власних цілях планував героїзувати «образ колишнього ватажка «ДНР» та забезпечити збереження влади так званої «групи Захарченка». У цій бесіді Пушилін, зокрема, висловлює особисту зацікавленість у негайній необхідності усунення із займаної посади терориста Тимофеєва (на прізвисько «Ташкент») через його примусове звільнення з посади «віце-прем’єра-міністра – міністра доходів і зборів ДНР» за терміновим розпорядженням самого ж Пушиліна. Запис розмов відбувся через тиждень після смерті ватажка терористичної організації «ДНР» Захарченка. Він свідчить про повну залежність так званого «вищого керівництва ДНР» від рішень «куратора від Кремля» пана Суркова. Зміст перемовин вказує на існуючий сталий конфлікт між «керманичами фейкової республіки». Він доводить наміри Пушиліна та Трапезнікова у будь-який спосіб позбутись впливових конкурентів «з команди Захарченка», зокрема Казакова і Тимофеєва, («Ташкент») та завершити «місцевий державний переворот». Далі буде», - СБУ
24.09.2018 — 1 — 1294

24 сентября

Як заробити, збираючи каштани

З 17 вересня 2018 у Києві почали приймати на вторинну переробку каштани. Ціна за один кілограм горіхів становить дві гривні. Організацією збору плодів, за ініціативи громадської екологічної організації «Друге життя», займається виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси». Зібрані каштани передаються на вторинну переробку та екологічну перевірку. Після цього плоди експортуються до Європи, де, в свою чергу, використовуються у фармакологічній галузі.
24.09.2018 — 1 — 1324

24 сентября

Погоня и ДТП на Харьковском шоссе: видео момента столкновения с двух ракурсов

В Киеве на пересечении Харьковского шоссе и улицы Тростянецкой произошло масштабное ДТП из четырех машин с опрокидыванием. Появилось видео с камер момента столкновения машин. Авария случилась 22 сентября около 18:40. Daewoo остановили полицейские для проверки автомобиля. Но водитель начал уезжать. Началась погоня, в ходе которой водитель Lanos совершил столкновение с патрульным автомобилем на улице Абая Кунанбаева. А на перекрестке Харьковского шоссе и улицы Тростянецкой в Lanos врезался Ford. От удара машина нарушителя перевернулась и разбила еще две машины. В салоне Daewoo нашли наркотические вещества. От медицинского освидетельствования водитель отказался. Ведется следствие.
24.09.2018 — 1 — 1951 — 1

21 сентября

Оманлива тиша: військові розповіли про ситуацію біля Новотошківського

На позиціях недалеко від селища Новотошківське на Луганщині неспокійно. Тиша оманлива. Будь-якої хвилини ситуація може загостритися. Звучить команда до бою і українські бійці займають свої місця. Стрілецький бій змінюється мінометним обстрілом. Українські солдати не прощають агресії і в хід йде озброєння БМП1. Небо креслять 73-міліметрові реактивні снаряди. Зовсім поруч Жолобок. Звідти лунає гуркіт вибухів. Артилерія російських гібридних криє позиції «Айдара». Чути вибухи мін і роботу АГС. Потім бій затихає і знову настає оманлива тиша.
21.09.2018 — 1 — 3812


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»