Контракты.ua

В Киеве на Милютенко попытка демонтажа стоянки закончилась массовой дракой с полицией

В ночь на 16 мая в Киеве на улице Милютенко, 15А сотрудники КП «Благоустрій» пытались демонтировать автостоянку. При попытке заезда тяжелой техники произошла массовая драка с полицией. Первые экипажи полиции приехали около 00:20. Об этом Информатору стало известно на месте происшествия. По словам дежурной стоянки Татьяны Григорьевны, данная стоянка установлена законно и имеются все разрешительные документы. Она была построена в 1981 году. Когда на территорию парковки заехал подъемный кран, он зацепил автомобиль BMW, который владелец оставил на ночь и ушел спать. На место события сразу же прибежали местные жильцы и активисты, а сторожа заперлись внутри сторожки. Как отмечают работники, которые находились на смене, перед приездом первого патруля полиции им отключили свет. Когда начались активные действия кабеля камер наружного наблюдения перерезали, стекла разбили лопатами, а дверь выломали ломом. При попытке демонтажа принимало участие около 10 человек «Благоустрою» и примерно 20 человек спецподразделения полиции и патрульных. Также Татьяна Григорьевна отметила, это уже не первая попытка снести стоянку. 21 апреля коммунальщики срезали и увезли ограждение, а 24 апреля также приезжали полицейские с техникой и пытались снести сторожку. Во время стычек с полицией задержали два человека. Один из них журналист, а второй юрист организации «Рішучі Громадяни». После активных действий на вызов местных жителей прибыла следственно-оперативная группа. Сотрудники полиции комментировать ситуацию и что именно произошло отказались.

Последние видео
25 сентября

Як чехи карають за відмову від вакцинації?

Поки в Україні досі не запровадили відповідальність за відмову від щеплення, в Європі, зокрема в Чехії - це питання жорстко контролюється законом. За відмову вакцинувати дитину – штраф у майже 500 доларів. Покарати можуть не лише батьків, а й лікарів. До чого може призвести відмова вакцинувати дитину в Чехії та як там борються із міфами про «небезпечні вакцини»?
25.09.2018 — 1 — 920 — 2

24 сентября

Хто в домі хазяїн: СБУ перехопила розмови ватажків ОРДО щодо погодження з Кремлем розподілу влади у псевдореспубліці

«Співробітники Служби безпеки України перехопили розмови ватажків терористичної організації «ДНР», в яких вони обговорюють зміни у «владній структурі» псевдоутворення та погодження цих дій з Кремлем. Шостого вересня 2018 року приблизно о 18.30 офіційний радник вже загиблого Олександра Захарченка Олександр Казаков зателефонував Дмитру Трапезнікову, який на той час виконував обов’язки голови так званої «ДНР». Як стало зрозуміло із розмови, вони чітко розраховують на вирішення «ситуації» Владиславом Сурковим, усім відомим в іпостасі помічника президента РФ Путіна та куратора тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей. Під час спілкування кремлівські «маріонетки» очікують вердикт після відповідної екстреної наради у Москві щодо остаточного затвердження у РФ майбутнього глави «ДНР» та складу «Совета Министров ДНР». У той же день близько дев’ятої вечора між (на той час в.о. голови фейкової «ДНР») Дмитром Трапезніковим та Денисом Пушиліним, який обіймав посаду голови «Народного Совета ДНР», відбулася ще одна показова розмова. «Товарищі» узгоджували свої дії спільно із «керівником МГБ ДНР» Павленком стосовно якнайшвидшої нейтралізації Казакова (радника Захарченка) через позбавлення його волі. За їхньою інформацією, Казаков у власних цілях планував героїзувати «образ колишнього ватажка «ДНР» та забезпечити збереження влади так званої «групи Захарченка». У цій бесіді Пушилін, зокрема, висловлює особисту зацікавленість у негайній необхідності усунення із займаної посади терориста Тимофеєва (на прізвисько «Ташкент») через його примусове звільнення з посади «віце-прем’єра-міністра – міністра доходів і зборів ДНР» за терміновим розпорядженням самого ж Пушиліна. Запис розмов відбувся через тиждень після смерті ватажка терористичної організації «ДНР» Захарченка. Він свідчить про повну залежність так званого «вищого керівництва ДНР» від рішень «куратора від Кремля» пана Суркова. Зміст перемовин вказує на існуючий сталий конфлікт між «керманичами фейкової республіки». Він доводить наміри Пушиліна та Трапезнікова у будь-який спосіб позбутись впливових конкурентів «з команди Захарченка», зокрема Казакова і Тимофеєва, («Ташкент») та завершити «місцевий державний переворот». Далі буде», - СБУ
24.09.2018 — 1 — 1284

24 сентября

Як заробити, збираючи каштани

З 17 вересня 2018 у Києві почали приймати на вторинну переробку каштани. Ціна за один кілограм горіхів становить дві гривні. Організацією збору плодів, за ініціативи громадської екологічної організації «Друге життя», займається виробничо-заготівельне підприємство «Київміськвторресурси». Зібрані каштани передаються на вторинну переробку та екологічну перевірку. Після цього плоди експортуються до Європи, де, в свою чергу, використовуються у фармакологічній галузі.
24.09.2018 — 1 — 1315

24 сентября

Погоня и ДТП на Харьковском шоссе: видео момента столкновения с двух ракурсов

В Киеве на пересечении Харьковского шоссе и улицы Тростянецкой произошло масштабное ДТП из четырех машин с опрокидыванием. Появилось видео с камер момента столкновения машин. Авария случилась 22 сентября около 18:40. Daewoo остановили полицейские для проверки автомобиля. Но водитель начал уезжать. Началась погоня, в ходе которой водитель Lanos совершил столкновение с патрульным автомобилем на улице Абая Кунанбаева. А на перекрестке Харьковского шоссе и улицы Тростянецкой в Lanos врезался Ford. От удара машина нарушителя перевернулась и разбила еще две машины. В салоне Daewoo нашли наркотические вещества. От медицинского освидетельствования водитель отказался. Ведется следствие.
24.09.2018 — 1 — 1942 — 1

21 сентября

Оманлива тиша: військові розповіли про ситуацію біля Новотошківського

На позиціях недалеко від селища Новотошківське на Луганщині неспокійно. Тиша оманлива. Будь-якої хвилини ситуація може загостритися. Звучить команда до бою і українські бійці займають свої місця. Стрілецький бій змінюється мінометним обстрілом. Українські солдати не прощають агресії і в хід йде озброєння БМП1. Небо креслять 73-міліметрові реактивні снаряди. Зовсім поруч Жолобок. Звідти лунає гуркіт вибухів. Артилерія російських гібридних криє позиції «Айдара». Чути вибухи мін і роботу АГС. Потім бій затихає і знову настає оманлива тиша.
21.09.2018 — 1 — 3803


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»