Контракты.ua

В Киеве полицейские на глазах у прохожих без причины заковали парня в наручники

В Киеве, во время прохода рамки металлодетектора на Крещатике, парня попросили повторно его пройти из-за того, что рамка сработала на какой-то предмет. Молодой человек объяснил, что, возможно, детектор среагировал на серебряную цепочку, так как кроме нее у него ничего больше нет. Однако, полицейские скрутили не оказывавшего ни малейшего сопротивления парня, надели наручники и усадили в машину. Очевидец, который снимал все на камеру, просил полицейских указать, в какое отделение везут задержанного, но сотрудники полиции проигнорировали просьбу.

Последние видео
27 июня

Полковник розвідки загинув внаслідок підриву машини у Києві: відео моменту вибуху та наслідків

У Києві внаслідок підриву автомобіля 27 червня загинув співробітник Головного управління розвідки Міністерства оборони України полковник Максим Шаповал. Поліція розслідує інцидент за статтею «терористичний акт». Крім того, внаслідок вибуху, постраждала також киянка 1990 року народження.
27.06.2017 — 1 — 1028

27 июня

У Кам'янці-Подільському шалена злива перетворила міст на водоспад

У Кам'янці-Подільському шалена злива перетворила міст на водоспад. Напередодні пройшов дощ такої сили, що вулиці перетворилися на річки, а міст у старій частині став нагадувати водоспад. Зачаровані містяни захоплено фільмували все на телефони. Зливу супроводжував шалений вітер, який ламав дерева та зривав рекламні щити.
27.06.2017 — 1 — 1544

26 июня

Нетипичное ДТП: танковый дрифт в Минске

Танк снес дерево и врезался в столб на проспекте Независимости в столице Белоруссии Минске 24.06.2017 во время репетиции парада ко Дню Независимости
26.06.2017 — 1 — 1544

26 июня

В Николаеве Надежду Савченко забросали яйцами

В воскресенье, 25 июня, в Николаеве на площади Николая Леонтовича возле зоопарка активисты националистических организаций забросали яйцами народного депутата Надежду Савченко. На запланированную встречу Савченко с жителями Николаева пришло около 50 человек. Среди них были представители ВО «Свобода» и организации инвалидов АТО, который выступили категорически против ее выступления. Они скандировали: «Чемодан – вокзал – Россия!», «Встречи в Николаеве не будет!» и прочее.
26.06.2017 — 1 — 1630

25 июня

Ви не в курсі про тисячі людей, яких убив Володимир Путін? – Маккейн на слуханнях у Сенаті

Сенатор Джон Маккейн пригрозив блокувати кандидатуру Патріка Шанагана, висунуту президентом Трампом на посаду заступника міністра оборони, після того, як був незадоволений відповідями Шанагана на те, як США повинні реагувати на російську агресію. Патрік Шанаган до цього був одним з директорів американської оборонної корпорації-гіганта Boeing. Слухання почалося дуже ввічливо, проте швидко загострилося, коли сенатор Маккейн запитав Шанагана про його письмові відповіді на попередні запитання, котрі стосувалися політики щодо України. (Відео C-SPAN)
25.06.2017 — 1 — 1705


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»