Контракты.ua

08.10.2018 — Киевская обл., Украина — qha.com.ua — 6261
Нацгвардия, солдат, военные базы
Как живут и служат гвардейцы в Новых Петровцах

Журналисты побывали в воинской части, где ознакомились с бытом и учебой солдат Национальной гвардии Украины

Казарма в Ново-Петровцах построена по всем современным стандартам

Кровати бойцов НГУ

Командир роты показывает койки нацгвардейцев, погибших во время боевых действий на Донбассе

В казарме царят чистота и порядок

Военнослужащие в учебной комнате, где изучают, в частности, устав

Быт бойцов НГУ: глажка формы

Оружейная комната: бойцам выдают боевое оружие

В казарме есть специальный уголок парикмахера

После получения оружия начинаются занятия по военной подготовке

Военный психолог проводит специальные упражнения для бойцов

Бойцы во время обучающего упражнения на доверие - тимбилдинг

На досуге бойцы могут перекусить

Бойцам готовят различные блюда из мяса, овощей и других продуктов

Командир роты проверяет качество приготовленной пищи

Перед едой бойцы соблюдают обязательный ритуал - вспоминают тех, кто отдал жизнь за Украину

Фоторепортажи
Уникальные фото: Киев 1918-го с высоты птичьего полета

Уникальные фото: Киев 1918-го с высоты птичьего полета

Уникальные кадры. Киев 1918 года. Снимки сделаны с воздушного шара немецкими фотографами.
24.05.2019 — 9 — 489

З окупованої частини Луганської області переміщено ще 60 засуджених

З окупованої частини Луганської області переміщено ще 60 засуджених

Омбудсмен Людмила Денісова: "Знову я на мосту у Щасті. Забрала 60 громадян України, які перебували в пенітенціарних установах Луганської області та на момент окупації Донбасу були затримані або відбували покарання за скоєні злочини. Це вже п’ятий етап передачі ув’язнених з окупованої частини Луганської області. З грудня 2018 року по травень 2019 ми перемістили 255 засуджених. З них 105 осіб або їхні родичі безпосередньо зверталися до мене із заявами про переведення. Всього, разом з особами, яких переведено з окупованої частини Донецької області – переміщено 268 засуджених. З них вже 46 осіб звільнено. Протягом 2014 – 2019 років переведено 454 засуджених. Готова забрати усіх громадян України, які відбувають покарання на окупованих частинах Донбасу і висловили бажання переміститися на контрольовану Урядом України територію для продовження відбування покарання".
24.05.2019 — 10 — 262

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Києві стартував фестиваль «Книжковий арсенал»

У Мистецькому арсеналі 22 травня 2019 року стартував IX Міжнародний фестиваль «Книжковий арсенал», який триватиме до 26 травня. Як зазначають організатори фестивалю, цього року у фокусі Книжкового арсеналу стане тема співжиття, спільного буття на підставі цінностей і домовленостей. Саме ції тематиці будуть присвячені основні спеціальні події, дискусії та лекції під час фестивалю. Переважатиме вона і в оформленні території цьогорічного арсеналу. Цього року на фестивалі вперше працюватиме «Ветеранський намет», де буде представлена література про теперішню російсько-українську війну, написана учасниками бойових дій і волонтерами. У спеціально обладнаному військовому наметі у дворі Мистецького арсеналу можна буде поспілкуватися з авторами представлених творів. Загалом на Книжковому арсеналі будуть представлені книги, комікси, журнали, ілюстрації та інша друкована продукція від основних українських видавництв та книжкових дистриб'ютерів, яку зможуть придбати усі бажаючи. Також на фестивалі-ярмарку працюватимуть стенди, організовані іноземними представницствами - Німеччина, Австрія, Швейцарія, Франція, Польща, Канада та інші. Крім того, на території Книжкового арсеналу розташовані тематичні дитячі майданчики та інтерактивні розваги, а ближче до вечора відбуваються різноманітні перформанси. Працює фестиваль-ярмарок до 26 травня з 10:00 до 22:00 (24 та 25 травня до 23:00). Вартість повного квитка - 80 гривень, пільгового - 40 гривень, є також сімейні квитки за 180 гривень та абонементи на всі дні за 300 гривень. Квиток на один день дає право одноразового входу на територію Мистецького арсеналу. У разі необхідності вийти за територію Мистецького арсеналу та увійти повторно в той самий день, необхідно отримати відповідну наліпку від охорони на виході з території. Квитки можна придбати на вході, але краще зробити це заздалегідь онлайн, адже зазвичай на Книжковий арсенал вишукуються великі черги, особливо у вихідні.
23.05.2019 — 12 — 1169

Учения «Green Griffin»: легкая пехота немцев и голландцев под Гамбургом

Учения «Green Griffin»: легкая пехота немцев и голландцев под Гамбургом

В понедельник, 20 мая, в Ильцене, в 70 км к юго-востоку от Гамбурга, прошли учения «Green Griffin». В учениях участвовало подразделение Schnelle Kraefte (DSK) – легкая пехота, состоящая из 9.500 немецких и 2.300 нидерландских военнослужащих, которая была образована в 2014 году.
23.05.2019 — 30 — 1539

С бородой и без. Это точно те же самые люди?

С бородой и без. Это точно те же самые люди?

Усы с бородой кардинально меняют мужской образ, и многие молодые люди этим пользуются, желая выглядеть более уверенными, модными и маскулинными. В то же время избавление от привычных волос на лице может стать шоком — и для самого мужчины, и для окружающих. Кто-то при этом молодеет лет на 20 и теряет суровое обаяние, а кто-то становится гораздо опрятнее и симпатичнее. Кому борода идет, а кому нет? Посмотрев на эти снимки, можно попробовать вывести некоторые закономерности.
22.05.2019 — 31 — 1721