Контракты.ua

17.09.2018 — Київ, Україна — Національний Корпус, radiosvoboda.org, unn.com.ua — 3229
полиция, добровольцы, столкновения, ГПУ, националисты
«ЮраВиходь»: під ГПУ протестують через видачу добровольця Тумгоєва Росії

Представники націоналістичних організацій, зокрема «С14», ВО «Свобода», «Традиція та Порядок», «Національний корпус», зібралися під будівлею Генеральної прокуратури на акцію протесту. Приводом для акції стала екстрадиція до Росії її громадянина, етнічного інгуша Тимура Тумгоєва. «Сьогодні націоналістичні сили з народними депутатами прийшли під ГПУ, щоб висловити своє обурення і протест проти того, що влада вислала учасника АТО родом з Інгушетії за домовленістю із ФСБ до Росії фактично на страту. Ви розумієте: він воював проти Росії – і його вислали до Росії», – повідомив представник прес-служби «Національного корпусу». Від Луценка вимагають вийти до мітингувальників. Активісти підтягнули бак для роздільного сміття до дверей будівлі ГПУ, підлили у нього розпалювач і підпалили його. Полум’я відразу загасили шлангом із середини. Також зсередини будівлі прокуратури час від часу розпилюють газ, аби активісти відступили від дверей. Відбуваються сутички між правохоронцями і активістами. Поліція, яка охороняє будівлю ГПУ, застосувала воду проти мітингувальників після того, як учасники акцію спробували зайти до приміщення, повідомляють учасники акції. Від учасників акції надійшла інформація, що в захисті будівлі брали участь представники силових відомств, у яких упізнали колишніх службовців «Беркуту».Раніше в Генеральній прокуратурі заявляли, що Тимура Тумгоєва видали російським спецслужбам виправдано і у відповідності до законодавства. Натомість правозахисники стверджують, що Тумгоєва видали Росії таємно і з порушеннями закону, який забороняє видачу людини до країни, де її життю та здоров’ю загрожує небезпека. 31-річний Тімур Тумгоєв походить з Пригородного району Північної Осетії (до депортації інгушів – територія Інгуської РСР). До Харкова Тумгоєв прилетів із Стамбула в червні 2016 року. Оскільки його розшукувала ФСБ через Інтерпол, українські прикордонники затримали його, суд заарештував спочатку на сорок діб, а згодом взяв його під екстрадиційний арешт на час, поки тривала перевірка документів, наданих ФСБ. За словами очільника добровольчого батальйону Мусліма Чеберлоєвського, Тумгоєв воював проти російських гібридних сил. Тимура Тумгоєва видали російським спецслужбам вночі 12 вересня.

Фоторепортажи
«Парад чудищ» в Тироле: проводы зимы по-австрийски

«Парад чудищ» в Тироле: проводы зимы по-австрийски

В воскресенье, 17 февраля, в Нассерайте среди Тирольских гор на западе Австрии прошел традиционный ритуал проводов зимы, во время которого местные жители в ярких костюмах и раскрашенных деревянных масках прошли по улицам городка. Ритуал, который проводится раз в три года уже на протяжении 270 лет, является частью традиции Масленичного вторника, распространенной в западном Тироле, Швейцарии, французском Эльзасе и юго-западной Германии. Масленичный вторник отмечается по всему региону за несколько недель до фактической даты Масленицы, которая в этом году приходится на 5 марта.
18.02.2019 — 20 — 1015

Дякуємо, що вижили: марш на честь захисників Дебальцевського плацдарму

Дякуємо, що вижили: марш на честь захисників Дебальцевського плацдарму

У Києві відбулася акція на честь захисників Дебальцевського плацдарму. Близько 100 колишніх і нинішніх військових, а також члени їхніх родин зібралися поблизу будівлі КМДА. Вони пройшли маршем від Хрещатика до Софійської площі. За офіційними даними, на початку 2015 року під час виходу з Дебальцевого загинули не менш ніж 179 українських військових, не рахуючи десятків поранених і зниклих безвісти.
18.02.2019 — 15 — 1149

В окопе на передовой сейчас. Серия «Новые Киборги» от фотографа Сергея Лойко

В окопе на передовой сейчас. Серия «Новые Киборги» от фотографа Сергея Лойко

"На самом "нуле" этой войны. Украинские киборги сегодня". Журналист и писатель Сергей Лойко опубликовал новую серию снимков с Донбасса, на которых запечатлены украинские военнослужащие.
15.02.2019 — 14 — 4093 — 2

Фестиваль китайских фонарей на Певческом поле: выставка из Поднебесной объехала 40 стран мира

Фестиваль китайских фонарей на Певческом поле: выставка из Поднебесной объехала 40 стран мира

В Киеве стартовал Фестиваль гигантских китайских фонарей, где представили около 30 инсталляций. Над инсталляциями работала специально приглашенная команда специалистов из Китая. Во время монтажа использовали 15 тысяч лампочек и более чем 2 километра шелка, установка длилась почти две недели. Выставка из Поднебесной объехала уже 40 стран мира и наконец добралась к Украине, продлится она до 31 марта.
15.02.2019 — 23 — 3071

Гран-при Mobile Photography Awards получила фотограф из Польши

Гран-при Mobile Photography Awards получила фотограф из Польши

Гран-при восьмого ежегодного конкурса Mobile Photography Awards получила фотограф из Польши Доминика Кошовская. Ее снимки сделаны на мобильный телефон Sony Xperia. Награда традиционно досталась автору группы работ в таких категориях, как "Архитектурный дизайн", "Черно-белое фото", "Цифровое изображение", "Глаз мира", "Пейзаж", "Макро и детали", "Природа и жизнь", "Фотографии людей", "Фотожурналистика", "Портрет", "Силуэт", "Автопортрет", "Уличное фото", "Натюрморт", "Темнота", "Транспорт", "Путешествия", "Водные стихии". Победительница конкура – выпускница факультета графического дизайна Института информационных технологий города Катовице, а также факультета графики Академии изобразительных искусств в этом же городе. Ее работы уже были представлены на десятках выставок по всему миру. "У меня всегда есть телефон, поэтому, когда я замечаю интересную и любопытную ситуацию, я достаю телефон из кармана, и фотография готова. Из-за этого я очень ценю мобильную фотографию", - рассказала Доминика. Победительница отметила, что любовь к фотографии привил ей дедушка, который поведал ей о секретах этого искусства.
15.02.2019 — 14 — 2697


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»