Контракты.ua

12.06.2018 — Данія — Командування Повітряних Сил ЗСУ — 7201
авиация, ВСУ, авиашоу, Дания, самолеты, ПС ЗСУ
Авіація ЗСУ на Danish Air Show–2018

Після дивовижного та яскравого пілотажу в повітряному просторі Данії, де українські військові льотчики демонстрували свою майстерність поруч з визнаними і досвідченими авіаційними майстрами з Норвегії, Швейцарії, Іспанії і Греції. Щоб їх побачити 10 червня прибула велика кількість ентузіастів авіації з усієї Європи та понад 50 000 глядачів. І ось вони повернулися додому, де наших авіаторів зустріла сонячна погода!

Фоторепортажи
Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

Зустріч Президента України Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та парламентських фракцій

В Адміністрації Президента України відбулася зустріч Володимира Зеленського з керівництвом Верховної Ради та лідерами парламентських фракцій і груп. Під час зустрічі йшлося про дострокове припинення повноважень Верховної Ради восьмого скликання та призначення дочасних парламентських виборів. «Головним аргументом для розпуску Верховної Ради є дуже низька довіра громадян України до цієї інституції – 4%. Це – оцінка роботи парламенту і найвагоміший аргумент для припинення його повноважень. Я як гарант Конституції зобов’язаний гарантувати права громадян України. Юридична підстава для розпуску – з 2016 року не існувало коаліції», – заявив Володимир Зеленський. Учасники зустрічі також обговорили дату проведення дочасних виборів. Вона залежатиме від того, коли Президент видасть указ про розпуск Парламенту. Також ішлося про скликання позачергового засідання Верховної Ради для ухвалення змін до чинного виборчого законодавства, зокрема щодо скасування мажоритарної системи та зниження прохідного бар’єра до 3%. Крім цього, на зустрічі піднімали питання звільнення українців з російського полону. Володимир Зеленський запропонував провести окрему розмову з представниками команди попереднього Глави держави з цього питання.
21.05.2019 — 18 — 476

Арденны: затерянный рай для туристов

Арденны: затерянный рай для туристов

Арденны – один из самых красивых регионов Европы на границе Бельгии, Франции и Люксембурга. Эти места очень популярны среди европейцев, но практически не освоены нашими соотечественниками. Привлекают они в основном любителей истории, природы, спорта и эко-туризма. Тут нет больших городов и крутых курортов. Зато есть роскошные леса, отвесные скалы, живописные горные речки, причудливо петляющие среди зеленых холмов. Самые интересные среди городков – Буйон и Динант. В Буйоне находится замок Годфри Буйонского – рыцаря, возглавившего первый Крестовый поход и так и не вернувшегося из него. Замок, построенный на скале в одной из «петель» речки Симуазы, и сегодня производит очень сильное впечатление. Главное – он не отстроен и не «вылизан», как многие туристические объекты, а сохранен в своем полуразрушенном, слегка обветшалом виде. С этим местом связано множество легенд, и атмосфера в нем совершенно уникальная. Динант – город-крепость на берегу реки Меузы с огромной цитаделью и красивым собором. К тому же Динант – родина знаменитого пива Leffe, тут находится одноименное аббатство с его старинной пивоварней. Так что для фанатов бельгийского пива это одно из обязательных к посещению мест. В Арденнах можно найти массу занятий: сплав по горным рекам на байдарках и каноэ, конные прогулки, рыбалка, скалолазание, треккинг, велотуризм. Не говоря уже о дегустации десятков сортов пива и блюд местной кухни. В общем, этот регион достоин самого пристального изучения.
21.05.2019 — 30 — 472 — 1

Інавгурація президента Зеленського у фото

Інавгурація президента Зеленського у фото

Володимир Зеленський офіційно став президентом України. У квітні він здобув перемогу в другому турі виборів президента, отримавши 73,22% голосів. П'ятий президент України Петро Порошенко мав 24,45%. Під час інавгурації шостий президент виголосив промову щодо перших своїх кроків та заявив, що розпускає Верховну Раду України.
20.05.2019 — 39 — 1498

Як Україна День вишиванки святкувала

Як Україна День вишиванки святкувала

Щороку в третій четвер травня в Україні відзначають День вишиванки. Вулиці міст та містечок наповнені людьми в національних костюмах. Акцію «Всесвітній день вишиванки» у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки, хоча протягом усієї історії заходу з ініціативи студентів, школярів, громадських та культурних діячів проводяться концерти, хода, конкурси, вечорниці, ярмарки. Саме ж свято запрошує кожного свідомого громадянина до абсолютно простого вчинку — одягнути вишиванку і в ній піти на роботу чи на навчання. Фото у вишиванках викладають у мережу не лише жителі України, а також і українці за кордоном. Не відстають від простих смертних і наші дорогі депутати.
17.05.2019 — 26 — 2867

Победа Шахтера в Кубке Украины

Победа Шахтера в Кубке Украины

Донецкий "Шахтер" в четвертый раз подряд стал обладателем Кубка Украины. В финальном матче "горняки" разгромили представителя Первой лиги "Ингулец" - 4:0. Дублем у победителей отличился Тете, еще по голу забили Жуниор Мораес и Манор Соломон.
16.05.2019 — 18 — 2647