Контракты.ua

12.06.2018 — Данія — Командування Повітряних Сил ЗСУ — 5748
авиация, ВСУ, авиашоу, Дания, самолеты, ПС ЗСУ
Авіація ЗСУ на Danish Air Show–2018

Після дивовижного та яскравого пілотажу в повітряному просторі Данії, де українські військові льотчики демонстрували свою майстерність поруч з визнаними і досвідченими авіаційними майстрами з Норвегії, Швейцарії, Іспанії і Греції. Щоб їх побачити 10 червня прибула велика кількість ентузіастів авіації з усієї Європи та понад 50 000 глядачів. І ось вони повернулися додому, де наших авіаторів зустріла сонячна погода!

Фоторепортажи
Як «Шахтар» приймав «Ліон» у засніженому Києві

Як «Шахтар» приймав «Ліон» у засніженому Києві

"Шахтар" 12 грудня зіграв унічию з "Ліоном" у Києві (1:1) і за підсумками групового турніру посів третє місце в групі F. Столиця зустріла команди не дуже дружньо - сильним снігопадом.
13.12.2018 — 33 — 1260

«Штазі». Таємне життя спецслужби НДР

«Штазі». Таємне життя спецслужби НДР

Фотографії розкривають методи Міністерства державної безпеки Німецької Демократичної Республіки («Штазі») щодо контролю і тероризування громадян країни. Діяльність «Штазі» привертає нову увагу з огляду на повідомлення, що Німецька комісія з роботи з архівами виявила секретне посвідчення, видане «Штазі» на ім’я нинішнього президента Росії Володимира Путіна.
13.12.2018 — 10 — 1359

Лучшие фото 2018 года по версии журнала Time

Лучшие фото 2018 года по версии журнала Time

Американский журнал Time определил 100 лучших фотографий 2018 года: "От трагедии до праздника, от многообещающих начинаний до мрачных прощаний, эти фото запечатлели знаменательный 2018 год… Фотографы обратили свои камеры во всех направлениях по всему миру, чтобы показать эти события, порой рискуя собственной безопасностью, и сделали нас виртуальными свидетелями", - так прокомментировали подборку в издании. Среди сотни лучших фотографий есть и касающиеся Украины. Так, в подборке есть снимок, на котором изображен украинец Александр Абраменко, завоевавший золотую медаль по фристайлу среди мужчин на зимних Олимпийских играх 2018 года. Также есть трогательная фотография свадьбы в прифронтовой Авдеевке. В ТОП-100 попал и снимок с воспитанниками летнего патриотического лагеря, которые сидят в палатке с винтовками и получают инструкции во время учений в селе под Тернополем.
12.12.2018 — 26 — 2660

«Дівчата зрізають коси»: жінки, які пішли на війну

«Дівчата зрізають коси»: жінки, які пішли на війну

У Києві презентують книгу «Дівчата зрізають коси» – це спогади жінок-військових, які стали на захист України від російської військової агресії на Донбасі. Кожна з них пішла на фронт, бо відчула, що має боронити рідну землю. Для багатьох найстрашнішим елементом війни виявились не обстріли чи відсутність комфортних умов, а втрата бойових побратимів, яких не змогли врятувати. Усі історії, що увійшли до книги, були записані воєнною кореспонденткою Євгенією Подобною з листопада 2017-го до липня 2018 року.
11.12.2018 — 24 — 3616 — 1

Святий Миколай відкрив святкову резиденцію у будівлі Головпоштамту

Святий Миколай відкрив святкову резиденцію у будівлі Головпоштамту

У будівлі Головпоштамту у Києві Святий Миколай відкрив святкову резиденцію. Діти, які прийшли на відкриття резиденції, мали змогу написати листа та поспілкуватися з Миколаєм. Його образ осучаснили, одягнувши капелюх, шарф і мотоциклетні окуляри. Резиденція у Головпоштамті працюватиме до кінця свят.
11.12.2018 — 12 — 2032


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»