Контракты.ua

17.05.2018 — Донбас, Україна — Прес-центр Об'єднаних сил — 2980
учения, ВСУ, ВВС, Донбасс, вертолет
Навчання армійської авіації на Донбасі: практичне авіанаведення екіпажів Мі-24 по умовних цілях противника

В рамках проведення операції Об’єднаних сил вперше проведено навчання передових авіаційних навідників з наведення екіпажів Мі-24 по наземних цілях. Метою практичних дій є підтримання навичок передових авіанавідників з наведення бойових вертольотів на наземні цілі, організація взаємодії армійської авіації із загальновійськовими підрозділами під час виконання вогневих завдань в їх інтересах. Під час відпрацювання практичних дій командир механізованого підрозділу здійснює запит на вогневу підтримку з повітря. Передові авіаційні навідники зі складу групи бойового управління дають цілевказання екіпажам бойових вертольотів, які на максимальній швидкості заходять на цілі противника та умовно їх знищують. За словами начальника армійської авіації операції Об’єднаних сил, командування Об’єднаних сил дотримується Мінських домовленостей у повному обсязі та проводить тренування без реального застосування авіаційного озброєння. Проте, у разі загострення обстановки на лінії зіткнення, армійська авіація готова виконувати завдання за призначенням у повному обсязі. - Увагу льотно-підйомного складу зосереджено на виконанні бойових завдань армійської авіації в умовах протидії ППО противника, для цього використовується весь набутий вертолітниками миротворчий досвід в країнах Африки та завдань АТО, зокрема в 2014 році, - наголосив старший офіцер. Варто додати, що екіпажі вертольотів Мі-24 під час тренування використовують практику ведення радіообміну в повітрі та на землі за стандартами країн – членів НАТО «ІCАО» – спілкування англійською мовою.

Фоторепортажи
#КонопліЛікують: київські активісти вийшли на вулицю за доступ до медичного канабісу

#КонопліЛікують: київські активісти вийшли на вулицю за доступ до медичного канабісу

Учасники вимагають дати дозвіл на використання конопель у медичних цілях та почати досліджувати їх. Головний девіз активістів – #КонопліЛікують. У мітингу взяло участь близько 150 осіб. Основні вимоги учасників:– розпочати наукові дослідження канабіноїдів, як анальгетиків та інших лікарських засобів;– врегулювати доступ українських пацієнтів до лікування медичним канабісом та препаратами на його основі.
21.05.2018 — 13 — 592

Киев с черного входа

Киев с черного входа

Наш фотокор Дмитрий Дятлов снял серию репортажей о своем родном городе - не туристическом и не "парадном" Киеве. "Когда приезжаешь в какой-то новый город, не расстаешься с камерой, чтобы запечатлеть свои впечатления и поделиться ими со всеми. Когда же живешь в городе с самого рождения, привыкаешь к нему и перестаешь воспринимать как достойный объект съемок. А если речь идет о Киеве, кажется, что снять что-то новое просто нереально. Все сфотографировано тысячи раз. Задумавшись над этим, я решил снять серию репортажей о своем собственном Киеве - о Киеве, так сказать, "с черного входа". Оказалось, что не избитых сюжетов масса - стоит просто свернуть с центральных улиц и зайти в какой-нибудь старый дворик. Или поднять глаза и рассмотреть балконы над головой. Фото, представленные в первом репортаже, снимались в основном на Подоле и Татарке.
21.05.2018 — 30 — 905

Как выглядит крупнейший в Европе кардиоцентр для детей

Как выглядит крупнейший в Европе кардиоцентр для детей

В Киеве прошел пресс-тур в самый большой детский кардиоцентр Европы – "Научно-практический медицинский центр детской кардиологии и кардиохирургии Министерства здравоохранения Украины", который находится на территории детской больницы "Охмадет" и работает со 2 апреля 2003 года. Задачей центра является диагностика, лечение и хирургическая коррекция врожденных пороков сердца и сосудов у детей, он оснащен современными технологиями в сфере лечения пороков сердца и сосудистых заболеваний. Здесь функционируют поликлиника, приемное отделение, 6 кардиохирургических операционных, отделение радиологии, научные отделы и кафедра детской кардиологии. Важной частью центра является реанимация, куда попадают маленькие пациенты с очень сложными заболеваниями. В 2009 году в центре впервые в мире ввели практику операции в первые часы жизни с использованием пуповинной крови. На сегодняшний день в центре провели уже более 250 таких операций. Также тут впервые в мире разработали и ввели в эксплуатацию программу CorD, задачей которой является раннее выявление и хирургическое лечение врожденных пороков сердца. Центр оснащен оборудованием для проведения клинических анализов согласно передовым технологиям, здесь проводят обследование и операции пациентам из разных стран мира, таких как Молдова, Казахстан, Киргизстан, Узбекистан, Туркменистан, Азербайджан и других.
18.05.2018 — 20 — 3462

День Вишиванки у Львові

День Вишиванки у Львові

З нагоди Всесвітнього Дня Вишиванки, який відмічають 17 травня, скульптури левів — «охоронців» Ратуші вдягнули у вишиванки. Цьогоріч леви «носитимуть» типові для Гуцульщини узори на своєму вбранні. Також у вишитий однострій «одягнули» скульптури Нептуна, Амфітрити, Адоніса та Діани, що розташовані на пл. Ринок. До церемонії одягання левів у вишиванки долучився народний художній колектив «Серпанок» Львівського центру творчості для дітей та юнацтва Галичини, який додав яскравих барв ці події.В рамках гала-концерту «Вишивана Україна» претендентки на звання Міс Львова-2018, які пройшли попередній кастинг-відбір та готуються до змагання за корону, продемонстрували колекцію сучасного етно-одягу. З нагоди до Всесвітнього Дня Вишиванки претендентки на звання найкращої львів’янки продефілювали у вишиваних нарядах від львівського дизайнера Тані Знак.На проспекті Свободи поруч Опери презентували великий торт, оздоблений їстівним національним орнаментом. Велетенський пляцок зробили у вигляді вишитої сорочки. Під час благочинної акції зі збору коштів для хворих дітей було розповсюджено понад тисячу шматків святкового торта-вишиванки.
18.05.2018 — 30 — 2389

Рада вишиваная: як вбралися сьогодні депутати

Рада вишиваная: як вбралися сьогодні депутати

Народні депутати відгукнулися на заклик спікера відзначити в четвер Всесвітній день вишиванки і "вигуляли" свої вишиванки у Верховній Раді. Чоловіки обрали чорні і традиційні білі сорочки, а жінки переважно вбралися у вишиті сукні.
17.05.2018 — 23 — 3941


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»