Контракты.ua

09.01.2018 — Україна — Прес-центр повітряного командування «Центр» — 2171
авиация, самолеты, пилоты, ПС ЗСУ
Командирськи польоти: всі завдання - на «відмінно»

В бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України відбулись перші командирські польоти у 2018 році. Складні погодні умови не стали завадою для професіоналів своєї справи. Протягом льотної зміни, пілоти відпрацювали єдину методику підтримання та відновлення навичок льотного складу в техніці пілотування, навігації, бойовому застосуванні вдень та вночі, в складних метеорологічних умовах та у складних метеоумовах при встановленому мінімумі погоди. Варто зазначити, що до польотів залучався досвідчений льотно-інструкторський склад повітряного командування «Центр», що стало запорукою успішного вдосконалення рівня льотно-методичної майстерності керівного льотного складу бригади. Як зазначив керівник польотів, тимчасово виконуючий обов’язки командира повітряного командування «Центр» - заступника командувача Повітряних Сил ЗС України полковник Олег Гесь, завдяки високій відповідальності, професіоналізму і злагодженим діям льотного та інженерно-технічного складу, всі завдання визначені плановою таблицею виконані на «відмінно».

Фоторепортажи
У Києві відкрився «Парк корупції»

У Києві відкрився «Парк корупції»

У Києві презентували «Парк корупції» та 100-метровий «Золотий батон». Поки це лише початок, адже для усіх відвідувачів доступ буде з 1 червня й організатори обіцяють показати, як працює спецназ НАБУ, чим живуть корупціонери і як виглядають сувеніри, вартістю понад 30 тисяч євро. На даному етапі організатори «музею» продемонстрували лише частину із можливих локацій. Зокрема, журналістам презентували великий надувний «Золотий батон» як символ корупції. Крім цього презентували локацію «Corruption burgers» – за задумом організаторів, саме через їжу вони намагатимуться передати відчуття згубності корупції в житті. Організатори мають на меті розповісти й історію боротьби з корупцією у всьому світі. Сама ж локація матиме вигляд ящірки, що, за словами організаторів, символічно для української корупційної системи – після втрати хвоста вона нарощує новий. Як повідомили на акції, мета «Парку корупції» – привернути увагу громадськості до теми топ-корупції. Організаторами виступила Антикорупційна ініціатива ЄС в Україні.
23.05.2018 — 15 — 1624 — 1

Хмельницькі спецпризначенці висаджували диверсантів в умовний тил противника

Хмельницькі спецпризначенці висаджували диверсантів в умовний тил противника

У Хмельницькому в 8 окремому полку спеціального призначення сил спеціальних операцій Збройних Сил України проходять тактико-спеціальні навчання з повітрянодесантної підготовки. Зокрема, спецпризначенці стрибнули с парашутами з військово-транспортного вертольоту Мі-8МТ. Десантування спецпризначенці здійснювали на загальному тактичному фоні навчань, відпрацьовуючи при цьому доставку повітряним шляхом розвідувально-диверсійних груп в умовний тил противника для виконання спеціальних завдань.
22.05.2018 — 13 — 1655

Зустріч Президента України з Президентом Естонської Республіки: офіційний репортаж

Зустріч Президента України з Президентом Естонської Республіки: офіційний репортаж

На площі перед будинком Адміністрації Президента України відбулася офіційна церемонія зустрічі Президента України Петра Порошенка з Президентом Естонської Республіки пані Керсті Кальюлайд, яка перебуває в Україні з офіційним візитом. Перед центральним входом до будинку АПУ та Будинку Городецького встановлено державні прапори України та Естонської Республіки та вишикувані воїни роти Почесної варти. Військовий оркестр виконав державні гімни Естонської Республіки та України. Глави двох держав обійшли стрій воїнів роти Почесної варти. Після цього Президенти представили членів офіційних делегацій Естонської Республіки та України. Воїни роти Почесної варти пройшли урочистим маршем перед Главами держав. По завершенні офіційної церемонії зустрічі розпочалася зустріч Президента України та Президента Естонської Республіки «віч-на-віч», після якої відбудуться українсько-естонські переговори під головуванням  Президентів. За результатами переговорів заплановано підписання низки двосторонніх українсько-естонських документів.
22.05.2018 — 23 — 1241

#КонопліЛікують: київські активісти вийшли на вулицю за доступ до медичного канабісу

#КонопліЛікують: київські активісти вийшли на вулицю за доступ до медичного канабісу

Учасники вимагають дати дозвіл на використання конопель у медичних цілях та почати досліджувати їх. Головний девіз активістів – #КонопліЛікують. У мітингу взяло участь близько 150 осіб. Основні вимоги учасників:– розпочати наукові дослідження канабіноїдів, як анальгетиків та інших лікарських засобів;– врегулювати доступ українських пацієнтів до лікування медичним канабісом та препаратами на його основі.
21.05.2018 — 13 — 2167

Киев с черного входа

Киев с черного входа

Наш фотокор Дмитрий Дятлов снял серию репортажей о своем родном городе - не туристическом и не "парадном" Киеве. "Когда приезжаешь в какой-то новый город, не расстаешься с камерой, чтобы запечатлеть свои впечатления и поделиться ими со всеми. Когда же живешь в городе с самого рождения, привыкаешь к нему и перестаешь воспринимать как достойный объект съемок. А если речь идет о Киеве, кажется, что снять что-то новое просто нереально. Все сфотографировано тысячи раз. Задумавшись над этим, я решил снять серию репортажей о своем собственном Киеве - о Киеве, так сказать, "с черного входа". Оказалось, что не избитых сюжетов масса - стоит просто свернуть с центральных улиц и зайти в какой-нибудь старый дворик. Или поднять глаза и рассмотреть балконы над головой. Фото, представленные в первом репортаже, снимались в основном на Подоле и Татарке.
21.05.2018 — 30 — 2195


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»