Контракты.ua

09.01.2018 — Україна — Прес-центр повітряного командування «Центр» — 1172
авиация, самолеты, пилоты, ПС ЗСУ
Командирськи польоти: всі завдання - на «відмінно»

В бригаді тактичної авіації повітряного командування «Центр» Повітряних Сил Збройних Сил України відбулись перші командирські польоти у 2018 році. Складні погодні умови не стали завадою для професіоналів своєї справи. Протягом льотної зміни, пілоти відпрацювали єдину методику підтримання та відновлення навичок льотного складу в техніці пілотування, навігації, бойовому застосуванні вдень та вночі, в складних метеорологічних умовах та у складних метеоумовах при встановленому мінімумі погоди. Варто зазначити, що до польотів залучався досвідчений льотно-інструкторський склад повітряного командування «Центр», що стало запорукою успішного вдосконалення рівня льотно-методичної майстерності керівного льотного складу бригади. Як зазначив керівник польотів, тимчасово виконуючий обов’язки командира повітряного командування «Центр» - заступника командувача Повітряних Сил ЗС України полковник Олег Гесь, завдяки високій відповідальності, професіоналізму і злагодженим діям льотного та інженерно-технічного складу, всі завдання визначені плановою таблицею виконані на «відмінно».

Фоторепортажи
«Дакар»-2018

«Дакар»-2018

Ежегодный трансконтинентальный ралли-марафон "Дакар" в этом году проходит по маршруту Лима (Перу) — Кордова (Аргентина). На пути гонщиков пустыни, горы, солончаки и болота. А также - аварии, поломки, травмы, победы и поражения. И, конечно же - сильные эмоции и постоянный спор, у кого же больше запас прочности - у металла, или у человека.
16.01.2018 — 38 — 1566

Фрі-файт: «Кубок Буковеля-2018»

Фрі-файт: «Кубок Буковеля-2018»

Відбувся третій Етап турніру з фрі-файту («вільний бій») «Кубок Буковеля-2018». Організатори змагань, якими став професійний бійцівський союз PFU, презентували для шанувальників спорту яскраве шоу з 11 поєдинків із формулою боїв – 3 раунди по 3 хвилини. Серед протистоянь: відбіркові півфінали та фінали за право змагатися за головний пас у ваговій категорії до 84 кілограм. За право змагатися у Гранд-фіналі за вакантний пас переможця «Кубку Буковеля-2018» у півфіналах билися чотири пари спортсменів: Віталій Оніщенко - Роман Єрмачков, Володимир Ізанський - Артем Вовк, Максим Сорока - Олег Прокопів, та Віктор Білий - Микола Лук’янчиков. У фіналах Оніщенко переміг Вовка, а Білий – здолав Прокопіва. Відбулося також три рейтингові поєдинки у вагових категоріях до 70 кг та до 84 кг. Теймур Тураджов переміг Ігоря Кулика, а Ілля Пастух здолав Віталія Мукашова, а Микола Пасюк поступився Рабілу Саберлі. Додатково відбулися два міжнародних супер-поєдинки. У ваговій категорії до 63 кілограм бій між українцем Костянтином Симоненком та представником Азербайджану Зака Фатуллазаде завершився «миром»: судді констатували нічию, спортсмени змушені будуть провести матч-реванш. Мабуть, найбільшу увагу глядачів привернув бій важковаговиків (до 93 кг) між грузином Коте Шонія та нашим Іваном Сименовим. Українець по ходу бою мав перевагу, проте, кавказець вдало застосував больовий прийом та переміг.
16.01.2018 — 32 — 988

Фестиваль Маланок з індіанцями та клоунами

Фестиваль Маланок з індіанцями та клоунами

У Чернівцях відбувся фольклорно-етнографічний фестиваль Маланок. Велетенські інсталяції та учасники в яскравих костюмах пройшли центром міста.Фестиваль Маланок, який вже сьомий раз проходить в Чернівцях, давно вже став більш, ніж просто дбайливо збережена етнічна традиція. Окрім овчин, одягнених навиворіт, і парубків, з нарум'яненими щоками в дівочих нарядах, і страшних козячих масок, цього року були представлені костюми діснеївських героїв, індіанців та клоунів. Завершився фестиваль обранням переможців, яких обирали через інтернет-голосування.
15.01.2018 — 12 — 1225

Зі столичного вокзалу відправився ретропоїзд

Зі столичного вокзалу відправився ретропоїзд

Сьогодні з столичного Центрального залізничного вокзалу відправився поїзд на паровій тязі. З платформи "Київ-Пасажирський" на оглядову екскурсію містом відправився паровоз Ер 787-46. Ця модель була розроблена у 30-х роках минулого століття. Паровоз працює на тепловій тязі, яку отримують за рахунок згорання вугілля. Перед відправленням пасажири змогли побачити велику кількість пару, яка виходить з димоходу та з під колес паровоза. Також відправлення поїзда супроводжувалося голосним сигналом клаксону. До паровозу були прикріплені 4 пасажирські вагони з сидячими місцями та вагон-ресторан. Поїзд проїхав кільцем через Петрівку, Дарницю, Видубичі. Екскурсія тривала дві з половиною години. За цей час пасажири могли помилуватися схилами Дніпра, проїхати через вантажні та пасажирські станції, локомотивні депо міста та відвідали депо Київ-Московський, яке в минулому було основним для вантажних паровозів.
14.01.2018 — 13 — 2482 — 4

«Куточок доброї казки» - в своем дворе, своими руками и для своих детей

«Куточок доброї казки» - в своем дворе, своими руками и для своих детей

В Киеве, по улице Ревуцкого, 5а, расположена удивительная детская площадка "Куточок доброї казки". Волшебный уголок для малышей жители дома создали своими руками. Детская площадка создана по мотивам детских сказок, за все время существования "Куточка доброї казки" на сказочной площадке ничего не сломали.
14.01.2018 — 16 — 2238 — 2


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»