Контракты.ua

28.09.2017 — Винницкая обл., Украина — ДСНС України/ТСН/ Andrew Kravchenko/ Калиновка SOS/ Efrem Lukatsky — 6016
взрывы, фотоподборки, диверсия, калиновка, ДСНС
Калиновка: большая фотоподборка

Офіційно: "Ми не очікуємо подальшого розповсюдження пожежі на військових складах у Калинівці і зараз ліквідуємо останні осередки займання. Про це повідомив Голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін під час засідання воєнного кабінету, скликаного Президентом України Петром Порошенком. За словами, Миколи Чечоткіна, наразі на місці надзвичайної ситуації в цілодобовому режимі продовжують працювати рятувальники, також в готовності перебуває авіація ДСНС, яка в разі необхідності відновить свою роботу. Голова Служби також зауважив, що чимало зусиль було спрямовано на евакуацію населення. За його словами, всього було евакуйовано понад 30 тис. людей. Нині в Калинівці зосереджено 20 піротехнічних розрахунків – близько 100 людей особового складу і 40 одиниць техніки, які вже приступили до розмінування територій населених пунктів. “Гадаю, найближчими днями ми розмінуємо населені пункти, і населення зможе повернутися до нормальних умов життєдіяльності”, - зазначив Микола Чечоткін. Водночас Голова ДСНС додав, що також буде організована допомога органам місцевої влади в проведенні відновлювальних робіт".

Фоторепортажи
Суд над Савченко: то скучно, то весело

Суд над Савченко: то скучно, то весело

В пятницу, 23 марта, Шевченковский районный суд Киева принял решение арестовать народного депутата Надежду Савченко на 60 суток. Заседание началось в 10 часов дня. И только ближе к 7 часам вечера судьи приняли решение и огласили его присутствующим. Стоит отметить, что сама Савченко находилась в приподнятом настроении и много улыбалась. Впрочем, были моменты, когда нардеп откровенно скучала.
23.03.2018 — 30 — 1557

Море у берегов Одессы успокоилось: люди вышли гулять на Ланжерон

Море у берегов Одессы успокоилось: люди вышли гулять на Ланжерон

Сегодня потеплело, а  значит одесситы вновь выбираются на прогулку к морю. А ведь совсем недавно здесь бушевал шторм. Они кормят чаек, которые радостно слетаются целыми стаями, чтобы отхватить заветный кусочек хлеба. Чайки спокойно сидят на ограждении на набережной и совершенно не боятся людей. Несколько небольших участков набережной еще покрыты толстым слоем льда, который постепенно тает, снега же осталось немного, а в некоторых местах он и вовсе расчищен. Скульптура "Дом Солнца", которая ещё пару недель назад был популярным местом для фотографий гуляющих, в этот раз не покрыта толстым слоем льда. Море сегодня спокойно и в нём отражается голубое облачное небо.
22.03.2018 — 22 — 2951

Джазовый фестиваль «Єдність»

Джазовый фестиваль «Єдність»

16 и 17 марта в Киевском национальном академическом театре оперетты проходили концерты XVIII Международного джазового фестиваля «Єдність» («Единство»). В этом году в нем приняли участи гости из Камеруна, Норвегии, Венгрии, Италии, Литвы, США и Украины. Эксклюзивный фоторепортаж от лучшего джаз-фотографа Украины Александра Зубко.
22.03.2018 — 32 — 1630

Как Рада голосовала за арест Савченко

Как Рада голосовала за арест Савченко

В Верховной Раде прошли голосования, по итогам которых большинство парламентариев поддержали снятие депутатской неприкосновенности с Надежды Савченко, ее задержание и арест. Снимки голосования сделал собственный фотокорреспондент издания "Апостроф" Александр Гончаров. За снятие с Савченко неприкосновенности проголосовал 291 депутат. Еще 277 голосов поддержали задержание депутата, а за ее арест в зале нашлось 268 голосов.Савченко обвиняют в подготовке терактов в правительственном квартале Киева и силового захвата власти. Также следствие заявляет, что Савченко вместе с переговорщиком Владимиром Рубаном перевозила оружие с подконтрольных боевикам территорий Донбасса.
22.03.2018 — 26 — 1453

Пінгвіни, тюлені та крижана краса: екологи показали морське життя в Антарктиці

Пінгвіни, тюлені та крижана краса: екологи показали морське життя в Антарктиці

Екологи з організації Greenpeace влаштували для журналістів подорож через Антарктиду, щоб підтримати пропозицію Європейського Союзу щодо створення найбільшої охоронюваної території на Землі в Антарктиці. Фоторепортаж з цієї подорожі опубліковав Reuters у своєму проекті The Wider Image. Ідея полягає в тому, щоб створити на цій території захищений від промислового рибальства притулок для морського життя. Також дана стратегія передбачає документування наслідків зміни клімату, забруднення навколишнього середовища та рибальства для місцевої дикої природи. Як розповів один з фотографів, що брав участь у подорожі, поїздка почалася в Пунта-Аренас, столиці регіону Магальянес у Чилі. Журналісти провели три дні на борту судна Greenpeace "Арктик Санрайз", документуючи морське життя в Антарктиці: неймовірні крижані пейзажі, колонії пінгвінів, тюленів, китів та інших морських жителів.
21.03.2018 — 33 — 2666


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»