Контракты.ua

09.06.2017 — Україна — Міністерство оборони України — 8246
учения, ВСУ, ВДВ, десант, 81 бригада
Десантники з Донеччини продовжують підвищувати бойову майстерність під час батальйонних тактичних навчань в різних регіонах України

Протягом двох днів у декількох регіонах України відбулися батальйоні тактичні навчання з бойовою стрільбою десантників окремої батальйонної тактичної групи 81 окремої аеромобільної бригади ВДВ.За сценарієм першого етапу навчань, який проходив на Житомирщині, воїни-десантники відпрацьовували рейдові та ударно-пошукові дії, утримання визначеного району, знищення виявлених позицій та наступаючих сил умовного противника. Вогневе ураження противника здійснювалося силами артилерії, танкового підрозділу, мінометних та мобільних зенітних розрахунків.На маршруті висування під час ведення рейдових дій, десантники відпрацьовували пророблення проходів у мінно-вибухових загородженнях, а також знищення диверсійно-розвідувальних груп умовного противника.А під час виявлення значних ворожих сил в дію вступала авіація Повітряних Сил та бойові вертольоти армійської авіації Сухопутних військ.Переміщення десантного підрозділу до різних полігонів України здійснювалося комбінованим способом.Наступний етап тактичних навчань, який проходив на Рівненщині, «крилаті піхотинці» в тісній взаємодії з підрозділами армійської авіації удосконалювали ведення десантно-штурмових дій. Зокрема, після нанесення вогневого удару вертольотів підтримки піхоти Мі-24, штурмові групи за допомогою системи «Адаптер-М1» здійснювали безпарашутне десантування з транспортних вертольотів. Далі, знищивши ворожі сили, армійська авіація здійснювала доставку десанту до інших районів виконання бойових завдань.Там десантники відпрацьовували дії в різних ситуаціях, які можуть виникнути на полі бою. А це — надання першої медичної допомоги пораненим, їхня евакуація тощо.Слід відзначити, що в завершальному етапі тактичних навчань заплановано відпрацювання дій тактичного повітряного десанту. На одному із полігонів України відбудеться практичне десантування особового складу з літаків військово-транспортної авіації, відпрацювання рейдових дій з форсуванням водної перешкоди тощо.

Фоторепортажи
Как Рада принимала закон о реинтеграции Донбасса

Как Рада принимала закон о реинтеграции Донбасса

В четверг, 18 января, в ходе пленарного заседания Верховная Рада во втором чтении и в целом приняла закон о реинтеграции Донбасса. Законом, в частности, РФ признается государством-агрессором. В ходе голосования 280 нардепов поддержали принятие закона, 36 – высказались против, 2 – воздержались, еще 33 – не голосовали. Данный закон, согласно тексту документа, должен создать новую правовую основу для решения задачи по отражению вражеской агрессии на Донбассе, а в перспективе - для восстановления территориальной целостности Украины в пределах международно признанных границ. Так, закон определяет правовой режим территорий отдельных районов Донецкой и Луганской областей, на которых не действуют органы власти Украины, как временно оккупированных территорий, особенности защиты прав и свобод граждан Украины, которые там проживают.
18.01.2018 — 12 — 1777

Как Россия захватывала украинские корабли в Крыму

Как Россия захватывала украинские корабли в Крыму

Хроника весны 2014 года. С оккупацией Крыма Росии досталась и значительная часть украинского военного флота. С захваченных кораблей сняли украинскую символику и закрасили названия.
17.01.2018 — 25 — 2457 — 8

Теннис и теннисистки: как Свитолина, Костюк, Бондаренко вышли в 3-й раунд Australian Open

Теннис и теннисистки: как Свитолина, Костюк, Бондаренко вышли в 3-й раунд Australian Open

Три украинских теннисистки — Элина Свитолина, Марта Костюк и Катерина Бондаренко — вышли в 3-й раунд Australian Open. Лучшие кадры матчей от Getty Images.
17.01.2018 — 30 — 1162

Заснеженный Киев сняли с высоты птичьего полета

Заснеженный Киев сняли с высоты птичьего полета

В Киеве прошел мощный снегопад, который накрыл весь город. Из-за обильных осадков большинство улиц города сегодня утром остановились в многочисленных пробках. В тоже время столичные улицы стали напоминать зимнюю сказку, которой так не хватало киевлянам в новогодне-рождественский период. Фотокорреспондент "Апострофа" Александр Гончаров с помощью квадрокоптера заснял красоту киевских улиц в высоты птичьего полета.
17.01.2018 — 18 — 2428

Герої не вмирають! 72 ОМБр оприлюднила фото своїх загиблих бійців

Герої не вмирають! 72 ОМБр оприлюднила фото своїх загиблих бійців

Прес-служба 72 ОМБр: "16 січня 72-й окремій механізованій бригаді ім. Чорних Запорожців - 76 років. В цей день згадаємо тих, хто віддав за Україну та 72 саме найдорожче - життя. Поки вони в наших серцях - вони живі... Герої не вмирають! Слава Вам Герої 72ОМБр! Вічна пам'ять..."Небесний Батальон" 72 ОМБр - ті, хто віддав життя за Україну. Навічно в лавах бригади і в наших серцях"...
17.01.2018 — 10 — 1878 — 6


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»