Контракты.ua

3349  —  08.08.14
День народження Леоніда Кучми: пам’ятаємо і віддячимо
День народження Леоніда Кучми: пам’ятаємо і віддячимо

9 серпня Леонід Кучма відзначатиме свій черговий день народження. Замість подарунків - суспільство має виставити йому суворий рахунок.

За створення злочинної кланово-мафіозної системи Кучми-Януковича, за віддачу в багаторічний лізинг місцевому криміналітету Сходу України, за знищення правосуддя, знищення армії та за системну корупцію, за тотальну фальсификацію виборів, за казкове збагачення за рахунок українського народу, за причетність до вбивства Гонгадзе, за викрадення та катування Олексія Подольского, за замах на депутата О.Єльяшкевича та за системне насильство проти політиків, журналістів та активістів.

Кучма – це Янукович та його Сім'я, це Лазаренко, це Кравченко та його «орли», це Азаров, це Литвин, це Медведчук та Шуфрич, це Льовочкин, це Табачник, це Фірташ та Бойко, це Ківалов, це Ахметов та Єфремов та довгий список інших відомих його вихованців, спадкоємців та бізнес-партнерів по пограбуванню та руйнуванню України заради власного збагачення.

Сьогодні Кучма грає роль «миротворця» і це ганьба для України і величезна помилка Петра Порошенка. І Путін, і терористичні формування отримали додаткові важелі впливу для дестабілізації в нашій країні. Кучма повністю залежний від російської сторони і особисто від президента Путіна.

Ганна Гопко

Координатор Реанімаційного пакету реформ

 

Ще 10 років тому Леонід Данилович передав їм «у розпорядження» і особисті, і державні таємниці, і безпосередньо свою команду. Від колишнього голови МВС Білоконя і першого заступника голови СБУ Сацюка і навіть свого головного завгоспа — керівника ДУСі Бакая до свого головного адміністратора Віктора Медведчука, який офіційно здобув титул кума Путіна. Тепер, коли і ростовський біженець — головний учень і наступник Кучми — Віктор Янукович (разом зі своїми силовиками) має відповісти за криваві злочини на Майдані і розв’язування жорстокої і шаленої бійні на сході України, «миротворча роль» Кучми фактично підігрує терористам і значно посилює їхні позиції. Адже Кучма теж причетний до відомих всьому світові резонансних злочинів.

Ще не так давно окремі члени його родини були нев'їзними до США, але їх вміння «купувати повагу за гроші», на що звертала увагу New York Times декілька років тому , дещо відтермінувала незворотність покарання Леоніда Кучми та створила ілюзію безкарності у донецьких учнів та подєльников Кучми...

Але його покарання все одне неминуче. Незважаючи на історичну «амнезію» (за гроші родини Кучми) багатьох прокурорів, суддів, журналістів, українських та західних політиків.

І Кучмі прийдеться платити по багатьом рахункам.

Поставати перед судом та каятися.

І отримувати справедливе покарання за скоєне.

Як і тим, хто ще рік тому святкував з Даниловичем в Італії 75-річний ювілей та відчував себе справжніми господарями життя.

А поки Система «Кучми-Януковича» продовжує існувати і після сотен смертей на Майдані та на Сході.

Система нікуди не зникла, а модифікувалась та озброїлася риторикою Майдану…

Гарною є ідея принести наручники під офіс приміщення фонду Кучми, яке знаходиться на вул. П.Орлика, в урядовому кварталі столиці. Поруч з офісом президента Петра Порошенка та напроти Верховного Суду України.

Приміщення власного фонду Кучма теж забрав у всіх нас. Раніше там знаходилось консульське управління МЗС. Але про це та й про «межигір’я» родини Кучми (а межигір’я Януковича опинилось в розпорядженні Федоровича саме завдяки Кучмі) розповім суспільству дещо пізніше…

В день народження Кучми маємо пам’ятати про не здані іспити по історії...

Аби викорінити кучмізм і закласти невідворотні зміни.

Леонід Данилович, Україна - таки не Росія! Кучмі – справедливий суд!

Статьи по теме
"Влада поводить себе так, як поганий учень, який не вивчив домашку"

Влада поводить себе так, як поганий учень, який не вивчив домашку. Знаєте, коли він стоїть біля дошки, бекає-мекає, йому ставлять елементарні запитання, а він петляє "та я учив" і намагається вгадати відповідь.
14.03 — 367

Деньги на ветер или Польские гномы в Укравтодоре
Деньги на ветер или Польские гномы в Укравтодоре

Читать об Укравтодоре в цифрах – скучно и нудно. Но – нужно. Куда интереснее, конечно, запостить фотку разбитой дороги или историю об оторвавшемся на яме колесе машины зама Омеляна. Но, чтобы понимать, почему так плохо и почему не будет лучше – нужно потратить немного усилий на восприятие цифр. Буквально 10 минут – и все станет на места.
12.03 — 556

Войны будущего – это
Войны будущего – это "войны отчаяния": воды на всех не хватит

Между Турцией и Ираком вскоре может вспыхнуть серьёзный конфликт из-за воды. Президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган сообщил, что с июня этого года они начнут перекачивать воду из реки Тигр на нужды своей дамбы "Илису", тем самым забирая ресурсы у Ирака.
11.03 — 474


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»