Контракты.ua

3260  —  08.08.14
День народження Леоніда Кучми: пам’ятаємо і віддячимо
День народження Леоніда Кучми: пам’ятаємо і віддячимо

9 серпня Леонід Кучма відзначатиме свій черговий день народження. Замість подарунків - суспільство має виставити йому суворий рахунок.

За створення злочинної кланово-мафіозної системи Кучми-Януковича, за віддачу в багаторічний лізинг місцевому криміналітету Сходу України, за знищення правосуддя, знищення армії та за системну корупцію, за тотальну фальсификацію виборів, за казкове збагачення за рахунок українського народу, за причетність до вбивства Гонгадзе, за викрадення та катування Олексія Подольского, за замах на депутата О.Єльяшкевича та за системне насильство проти політиків, журналістів та активістів.

Кучма – це Янукович та його Сім'я, це Лазаренко, це Кравченко та його «орли», це Азаров, це Литвин, це Медведчук та Шуфрич, це Льовочкин, це Табачник, це Фірташ та Бойко, це Ківалов, це Ахметов та Єфремов та довгий список інших відомих його вихованців, спадкоємців та бізнес-партнерів по пограбуванню та руйнуванню України заради власного збагачення.

Сьогодні Кучма грає роль «миротворця» і це ганьба для України і величезна помилка Петра Порошенка. І Путін, і терористичні формування отримали додаткові важелі впливу для дестабілізації в нашій країні. Кучма повністю залежний від російської сторони і особисто від президента Путіна.

Ганна Гопко

Координатор Реанімаційного пакету реформ

 

Ще 10 років тому Леонід Данилович передав їм «у розпорядження» і особисті, і державні таємниці, і безпосередньо свою команду. Від колишнього голови МВС Білоконя і першого заступника голови СБУ Сацюка і навіть свого головного завгоспа — керівника ДУСі Бакая до свого головного адміністратора Віктора Медведчука, який офіційно здобув титул кума Путіна. Тепер, коли і ростовський біженець — головний учень і наступник Кучми — Віктор Янукович (разом зі своїми силовиками) має відповісти за криваві злочини на Майдані і розв’язування жорстокої і шаленої бійні на сході України, «миротворча роль» Кучми фактично підігрує терористам і значно посилює їхні позиції. Адже Кучма теж причетний до відомих всьому світові резонансних злочинів.

Ще не так давно окремі члени його родини були нев'їзними до США, але їх вміння «купувати повагу за гроші», на що звертала увагу New York Times декілька років тому , дещо відтермінувала незворотність покарання Леоніда Кучми та створила ілюзію безкарності у донецьких учнів та подєльников Кучми...

Але його покарання все одне неминуче. Незважаючи на історичну «амнезію» (за гроші родини Кучми) багатьох прокурорів, суддів, журналістів, українських та західних політиків.

І Кучмі прийдеться платити по багатьом рахункам.

Поставати перед судом та каятися.

І отримувати справедливе покарання за скоєне.

Як і тим, хто ще рік тому святкував з Даниловичем в Італії 75-річний ювілей та відчував себе справжніми господарями життя.

А поки Система «Кучми-Януковича» продовжує існувати і після сотен смертей на Майдані та на Сході.

Система нікуди не зникла, а модифікувалась та озброїлася риторикою Майдану…

Гарною є ідея принести наручники під офіс приміщення фонду Кучми, яке знаходиться на вул. П.Орлика, в урядовому кварталі столиці. Поруч з офісом президента Петра Порошенка та напроти Верховного Суду України.

Приміщення власного фонду Кучма теж забрав у всіх нас. Раніше там знаходилось консульське управління МЗС. Але про це та й про «межигір’я» родини Кучми (а межигір’я Януковича опинилось в розпорядженні Федоровича саме завдяки Кучмі) розповім суспільству дещо пізніше…

В день народження Кучми маємо пам’ятати про не здані іспити по історії...

Аби викорінити кучмізм і закласти невідворотні зміни.

Леонід Данилович, Україна - таки не Росія! Кучмі – справедливий суд!

Статьи по теме
«Умели же раньше строить»: каким образом на самом деле дошли до нас архитектурные шедевры прошлого
«Умели же раньше строить»: каким образом на самом деле дошли до нас архитектурные шедевры прошлого

Антон Швец, блогер: А вот еще каких персонажей люблю. Персонаж "вот умели же раньше". Особенно люблю "вот умели же раньше строить". Смотри, говорит, триста лет здание стоит, вот умели же раньше строить. Вокруг здания квартал сплошной застройки еще стоял раньше на пятьсот метров вокруг, но ни одного здания из тех уже нет. Одно из ста осталось, один процент, но этого "вот умели же раньше" не вспоминает.
20.07 — 721

Хорваты и футбол «вне политики»
Хорваты и футбол «вне политики»

Военный разведчик, ветеран АТО, блогер и писатель Сергей Сергеевич (позывной "Сайгон"): Новая история Хорватии и англосакская забава с мячом, на самом деле очень тесно связаны. Хорваты очень хорошо знают про "футбол вне политики". Давайте расскажу.
11.07 — 1161

Лето на пороховой бочке: война с большой буквы «В»
Лето на пороховой бочке: война с большой буквы «В»

Мы проводим лето, привычно устроившись на пороховой бочке. Она большая, уютная, и греет спину не хуже песчаного пляжа. Даже война отступает дальше от всех, кто не включён в её процесс непосредственно. Летний патриотизм лениво перетекает из ручейков междоусобных войн за нимбы "святых борцов" в мутную речку приближающихся выборов. На берегах её можно неторопливо перетряхивать грязное бельё друг-друга и ждать проплывающих трупов множащихся врагов. А можно закинуть удочку и "втыкать" в поплавок, надеясь что-то вытащить из потока.
11.06 — 1014


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»