Контракты.ua

3296  —  08.08.14
День народження Леоніда Кучми: пам’ятаємо і віддячимо
День народження Леоніда Кучми: пам’ятаємо і віддячимо

9 серпня Леонід Кучма відзначатиме свій черговий день народження. Замість подарунків - суспільство має виставити йому суворий рахунок.

За створення злочинної кланово-мафіозної системи Кучми-Януковича, за віддачу в багаторічний лізинг місцевому криміналітету Сходу України, за знищення правосуддя, знищення армії та за системну корупцію, за тотальну фальсификацію виборів, за казкове збагачення за рахунок українського народу, за причетність до вбивства Гонгадзе, за викрадення та катування Олексія Подольского, за замах на депутата О.Єльяшкевича та за системне насильство проти політиків, журналістів та активістів.

Кучма – це Янукович та його Сім'я, це Лазаренко, це Кравченко та його «орли», це Азаров, це Литвин, це Медведчук та Шуфрич, це Льовочкин, це Табачник, це Фірташ та Бойко, це Ківалов, це Ахметов та Єфремов та довгий список інших відомих його вихованців, спадкоємців та бізнес-партнерів по пограбуванню та руйнуванню України заради власного збагачення.

Сьогодні Кучма грає роль «миротворця» і це ганьба для України і величезна помилка Петра Порошенка. І Путін, і терористичні формування отримали додаткові важелі впливу для дестабілізації в нашій країні. Кучма повністю залежний від російської сторони і особисто від президента Путіна.

Ганна Гопко

Координатор Реанімаційного пакету реформ

 

Ще 10 років тому Леонід Данилович передав їм «у розпорядження» і особисті, і державні таємниці, і безпосередньо свою команду. Від колишнього голови МВС Білоконя і першого заступника голови СБУ Сацюка і навіть свого головного завгоспа — керівника ДУСі Бакая до свого головного адміністратора Віктора Медведчука, який офіційно здобув титул кума Путіна. Тепер, коли і ростовський біженець — головний учень і наступник Кучми — Віктор Янукович (разом зі своїми силовиками) має відповісти за криваві злочини на Майдані і розв’язування жорстокої і шаленої бійні на сході України, «миротворча роль» Кучми фактично підігрує терористам і значно посилює їхні позиції. Адже Кучма теж причетний до відомих всьому світові резонансних злочинів.

Ще не так давно окремі члени його родини були нев'їзними до США, але їх вміння «купувати повагу за гроші», на що звертала увагу New York Times декілька років тому , дещо відтермінувала незворотність покарання Леоніда Кучми та створила ілюзію безкарності у донецьких учнів та подєльников Кучми...

Але його покарання все одне неминуче. Незважаючи на історичну «амнезію» (за гроші родини Кучми) багатьох прокурорів, суддів, журналістів, українських та західних політиків.

І Кучмі прийдеться платити по багатьом рахункам.

Поставати перед судом та каятися.

І отримувати справедливе покарання за скоєне.

Як і тим, хто ще рік тому святкував з Даниловичем в Італії 75-річний ювілей та відчував себе справжніми господарями життя.

А поки Система «Кучми-Януковича» продовжує існувати і після сотен смертей на Майдані та на Сході.

Система нікуди не зникла, а модифікувалась та озброїлася риторикою Майдану…

Гарною є ідея принести наручники під офіс приміщення фонду Кучми, яке знаходиться на вул. П.Орлика, в урядовому кварталі столиці. Поруч з офісом президента Петра Порошенка та напроти Верховного Суду України.

Приміщення власного фонду Кучма теж забрав у всіх нас. Раніше там знаходилось консульське управління МЗС. Але про це та й про «межигір’я» родини Кучми (а межигір’я Януковича опинилось в розпорядженні Федоровича саме завдяки Кучмі) розповім суспільству дещо пізніше…

В день народження Кучми маємо пам’ятати про не здані іспити по історії...

Аби викорінити кучмізм і закласти невідворотні зміни.

Леонід Данилович, Україна - таки не Росія! Кучмі – справедливий суд!

Статьи по теме
Кровавые боги Керчи. И выводы. Плохие
Кровавые боги Керчи. И выводы. Плохие

Мир сегодня безумен. Достаточно просто сойти с ума от самого себя, взять автомат или взрывчатку и пойти разбираться с этим «миром» в школы или на автопарковки. Стрелять, жечь, взрывать...
18.10 — 984

Семочко как ходячая реклама необходимости Службы Финансовых Расследований
Семочко как ходячая реклама необходимости Службы Финансовых Расследований

Проблема с роликом Семочко не в том, что он такой, а в том, что он решил сделать этот ролик. Что из себя представляют департаменты СБУ по борьбе с экономическими преступлениями знают все бизнесмены в стране. Соответственно, ожидать от высокого чина оттуда можно мало. Он такой каким должен быть.
17.10 — 356

Элегантное отшпиливание «солсберецких»
Элегантное отшпиливание «солсберецких»

Много лет назад, совсем в другой стране, хитрые, но злобные «чекисты» придумали, как выявить всю сеть иностранной разведки на своей территории. Коварные «спецы вооруженного отряда партии» нанесли на дверные ручки посольств иностранных государств, а также на ручки дверей автомобилей послов и прочих служащих посольств, специально разработанный для этого радиоактивный маркер.
10.10 — 873


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»