Контракты.ua

1314  —  19.08.13
Табачник назвав виші, які він може закрити
Табачник назвав виші, які він може закрити

Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник оприлюднив назви вищих навчальних закладів, до яких упродовж вступної кампанії 2013 року було подано найменшу кількість заяв.  

«Сьогодні я вже можу назвати вищі навчальні заклади з найменшою кількістю заяв»,- зазначив він.

За його словами, жодної заяви від абітурієнтів не було подано до 5 вишів: ТОВ «Поліцейська фінансово-правова академія», ПВНЗ «Міжрегіональна академія бізнесу та права ім.Кручиніної», Південнослов'янський інститут вищого навчального закладу «Київський славістичний університет», коледжу «Слов'яно-грецький колегіум» ВНЗ «Київський славістичний університет» та Севастопольського економіко-правового коледжу приватного ВНЗ «Кримський інститут економіки та господарського права».

До приватного вишу «Український інститут лінгвістики і менеджменту» та Стрітівської вищої педагогічної школи кобзарського мистецтва надійшло по 4 заяви, до Хмельницького коледжу технологій і дизайну - 7, Полтавського інституту економіки та менеджменту «Світоч» - 9, а приватний навчальний заклад «Канівський еколого-інформаційно-технологічний коледж» отримав 12 заяв.

Табачник поінформував, що у плановому порядку звернеться до Держінспекції навчальних закладів з проханням упродовж четвертого кварталу перевірити рівень освіти, що надаєтья у цих ВНЗ. «Якщо якісь заклади другий-третій рік не одержують заяв, то будемо через державну акредитаційну комісію виносити питання про відкликання ліцензії на освітню діяльність», - додав він.

За повыдомленням Укрінформу.

Статьи по теме
Убежали за секунду до обвала: тренер в Вишневом рассказала, как спасла детей
Убежали за секунду до обвала: тренер в Вишневом рассказала, как спасла детей

Спортзал в школе построили в апреле за 17,5 млн гривен. Утром 1 декабря в пригороде столицы произошло масштабное и вопиющее ЧП. В Вишневом обвалилась крыша новой спортшколы. В момент происшествия в зале занимались дети – они спаслись только благодаря быстрой реакции тренеров.
04.12.18 — 407

В полиции заявили о снижении преступности в Украине
В полиции заявили о снижении преступности в Украине

За полгода в стране на 21,7% сократилось количество разбоев, а также на 11% случаев хулиганства.  
01.08.18 — 291

Ядовитая еда, которую ты любишь: 10 примеров
Ядовитая еда, которую ты любишь: 10 примеров

В чарт просочились твои любимые картошка, грибы, и даже вишни с яблоками.
28.05.18 — 2090

5 мифов о ВИЧ  вчера, 18:10

Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»