Контракты.ua

1014  —  19.03
COVIDка головного мозку: бережіть критичне мислення
COVIDка головного мозку: бережіть критичне мислення

Лук’ян Галкін: Побачив локалізоване похідне від COVID-19 – ковідка. Як звучить, так і відчувається. Ми справді боремось не проти коронавірусу. Ми боремось проти ковідки, лихої й дурної. Ковідка неодмінно пронесе, якщо бахнути глоду з часником просто через маску, рясно змащену прополісом.

В аптеці – величезне оголошення. Масок і антисептиків, мовляв, немає. Немає, розумієте?

Бачу знайому провізорку, питаю:

– Панікують?

Провізорку прориває.

– Одна обмазала маску прополісом – так і ходе. Інші десь прочитали, що помагають два зубці часнику на склянку глоду. І сунуть! Здичавіли!

Виходжу з аптеки. Здичавілі штурмують маршрутку, в якій не більше 10 людей на кожне посадкове місце. Далі на дитячому майданчику – абсолютно незаконне за кількістю зібрання мам, дітей і людей літнього віку. На лавках – таке саме незаконне зібрання поціновувачів пива, як вже не знайшлось глоду.

Тим часом хворий на коронавірус депутат Шахов лікується гілками дикої груші. Боксер Усик закликає пити воду з-під крана, бо «хлорка ета всьо убіваєт». МАУ здіймає ціни, бо, як відомо, кому війна, а кому мать родна. Московський патріархат кличе в Лавру, бо ікони стоять не ціловані, а ложки для причастя лежать не лизані.

У Віталій Лямічев побачив локалізоване похідне від COVID-19 – ковідка. Як звучить, так і відчувається. Ми справді боремось не проти коронавірусу. Ми боремось проти ковідки, лихої й дурної. Ковідка неодмінно пронесе, якщо бахнути глоду з часником просто через маску, рясно змащену прополісом. Ковідку видать неозброєним оком, тож достеменно відомо, з ким безпечно припить пивка під весняним сонечком. Ковідка гніздиться лише в метро і, як усе живе, помирає від контакту з українськими маршрутками. Ковідки в головах більше, аніж в легенях.

Бережіть себе і рідних. А ще більше бережіть критичне мислення. Його нестача страшніша за дефіцит тієї сердешної гречі.

Автор: Лук’ян Галкін, продюсер, кінокритик, викладач

Статьи по теме
Вы готовы к новой реальности? COVID-19 и тренды
Вы готовы к новой реальности? COVID-19 и тренды

Анатолий Амелин: Короновирус меняет Мир и создает новые тренды, многие из которых уже не будут обратимыми.
07.04 — 498

Италия: если уж кто-нибудь в семье заболевает, заражаются, как правило, все
Италия: если уж кто-нибудь в семье заболевает, заражаются, как правило, все

Динамика такая. В Италии позавчера было зарегистрировано 4053 новых заражений, вчера 4782, сегодня – 4668. Позавчера умерло 837, вчера 727, сегодня – 760 человек.
02.04 — 4681

Дилемма: голод или эпидемия? И голод, и эпидемия? Что власть еще может успеть сделать
Дилемма: голод или эпидемия? И голод, и эпидемия? Что власть еще может успеть сделать

Анатолий Амелин: Не завидую нынешнему Премьеру. Дилемма человеческих жизней: 1) Сохранить максимальное количество жизней, введя карантин и растянув пик заболевания вместе с нагрузкой на кастрированную медсистему, или 2) Сохранить максимальное количество жизней, удержав экономическую активность, не дать людям умереть от голода.
31.03 — 529