Контракты.ua

272  —  30.08
Вчора Мілованова було призначено Міністром розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.
Вчора Мілованова було призначено Міністром розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Вчора мене було призначено Міністром розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства.

Найбільше визнання економіста полягає в тому, щоб бути корисним державі. Саме для цього створюються усі наукові праці та присвячуються роки академічній та практичній діяльності. Для мене честь та привілей долучитися до змін на посаді міністра економіки України. Я зроблю усе можливе для економічного зростання України. Я буду залишатись почесним президентом Київської Школи Економіки - це звання, а не посада.

Буде об'єднання Міністерства економічного розвитку і торгівлі з Міністерством аграрної політики та продовольства в єдине відомство.

Об’єднання має на меті пришвидшення реалізації ключових реформ, таких як: приватизація державних підприємств, запровадження ринку земель сільськогосподарського призначення, детінізація аграрних ринків та земельних відносин, лібералізація трудових відносин – збільшення кількості легальних робочих місць, розширення доступу до міжнародних ринків, перезавантаження системи професійного навчання, модернізація підходів до наукових досліджень та запровадження інновацій в аграрному секторі.

Детальний опис реформи буде викладений у Програмі Уряду, що буде представлена на розгляд Парламенту у визначені законом терміни. Наразі Кабінет Міністрів напрацьовує карту пріоритетів та план дій.

Для Міністерства є важливою синхронізація діяльності всіх ринків та запровадження ефективних, прозорих і зрозумілих правил гри. Реформа аграрної сфери з огляду на її комплексність вимагає стратегічного узгодження із ключовими змінами в інших сферах.
Дерегуляція та діджиталізація – ключові інструменти боротьби з корупцією у сферах апробацій, сертифікації та дозвільної діяльності пов’язаних з доступом новітніх засобів виробництва в аграрному секторі та доступу виробленої сільськогосподарської продукції до українського та міжнародного споживача.

Приватизація державних підприємств – ліквідація неефективності в управлінні суб’єктами господарювання та прямих втрат державного бюджету.

Перезавантаження системи державної статистики дозволить отримати чіткі цифри, щодо показників розвитку галузі та формувати прогнозовані довгострокові орієнтири та пріоритети державно політики у відповідній сфері.

Об’єднання міністерств носить стратегічний характер. І в цьому стратегічному вимірі нам критично почути ключових стейкхолдерів. Ми плануємо проведення координаційної зустрічі з представниками аграрного сектору для визначення больових точок і перспектив. Налагодження ефективного діалогу – наш виклик і можливість. Буде докладено максимально зусиль, аби життєвий сільськогосподарський цикл не було порушено.

Автор: Тимофей Милованов

Статьи по теме
Усе буде Донбас? Що означає
Усе буде Донбас? Що означає "формула Штайнмаєра"

Олександр Іванов: Це вкрай дивно, але практично ніхто не говорить що вже незабаром (в жовтні-грудні) Україна піде на автономію Донбасу і амністію бойовиків. Якими будуть наслідки для України?
13.09 — 318

Налоговая реформа: искусственное дыхание не с той стороны. Начинающему депутату на заметку
Налоговая реформа: искусственное дыхание не с той стороны. Начинающему депутату на заметку

В Украине наблюдается развал государства в сфере экономической политики. И ты, уважаемый депутат Слуги народа (и "Голоса", кстати, тоже), к этому непосредственно причастен. Сейчас я тебе все объясню, и ты поймешь, как тебя хотят обвести вокруг пальца, пользуясь твоей горячностью и невинностью.
12.09 — 310

Если бы я был главой фонда госимущества. Инвестбанкир Сергей Будкин
Если бы я был главой фонда госимущества. Инвестбанкир Сергей Будкин

Если бы главой ФГИУ был я. Часть 1. Я собираюсь написать несколько довольно длинных постов под этим заголовком на протяжении ближайшей недели. Я не обещаю высокого уровня структурированности изложения, так как по некоторым вопросам, которые входят (или могут входить) в компетенцию Фонда Государственного Имущества, у меня есть продуманное и сформированное мнение, которое я готов аргументированно защищать, по другим же вопросам у меня есть идеи более или менее сырого уровня.
28.08 — 307