Контракты.ua

4640  —  18.07.19
Кандидатка у 93-ому окрузі Анна Скороход продовжує незаконну агітацію (ФОТО)
Кандидатка у 93-ому окрузі Анна Скороход продовжує незаконну агітацію  (ФОТО)

Кандидатки в 93-му окрузі від партії «Слуга народу» Анни Скороход помічена в проведенні незаконної передвиборчої агітації. В останні дні перед днем виборів на Київщині з’явилися численні рекламні борди з її зображенням.

Про те, що вони встановлені з порушенням закону, свідчить відсутність інформації, необхідної під час виборчої агітації. Не вказані відомості про наклад, друкарню, відповідального за друк і прізвище замовника.

Відсутність даних дає підстави сумніватися в законності фінансування рекламної продукції з виборчого фонду, як того передбачає законодавство.

Продовжує незаконну агітацію Скороход і в державних закладах. Зокрема, у соцмережі «Фейсбук» на офіційній сторінці Анни розміщені світлини її агітації у відділах Нацполіції округу.

Нагадаємо, що батько кандидатки перший заступник голови київської ДФС Ігор Скороход має нерухомості на більш ніж 20 мільйонів гривень. А всі квартири та земельні ділянки переписав, як це зазвичай роблять наші вітчизняні чиновники-багатії, на дружину, маму, тещу та дочку.

При цьому сам Скороход походження своїх статків так і не пояснив.  Скороход привернув увагу ЗМІ отриманням посвідчення учасника бойових дій в зоні АТО. Як повідомляється, столичний податківець отримав престижний статус після шести одноденних поїздок на схід України.

Нагадаємо, що у цьому окрузі уже відзначився Олександр Онищенком, якого звинувачують у розкраданні державних коштів.

Статьи по теме
Украине нужны законы о коренных народах и статусе крымских татар - МИД
Украине нужны законы о коренных народах и статусе крымских татар - МИД

Министерство иностранных дел Украины подчеркивает важность наработки законопроектов о коренных народах и статусе крымских татар.
вчера, 09:48 — 168

ЦИК назначила на 25 октября первые выборы депутатов и глав различных уровней
ЦИК назначила на 25 октября первые выборы депутатов и глав различных уровней

Центральная избирательная комиссия на заседании 8 августа назначила на 25 октября  выборы депутатов сельских, поселковых, городских советов территориальных громад и соответствующих сельских, поселковых, городских голов во всех 24 областях Украины.
09.08 — 211

Минздрав не планирует тестирование учителей на COVID-19 перед 1 сентября
Минздрав не планирует тестирование учителей на COVID-19 перед 1 сентября

Тестирование учителей на коронавирус накануне учебного года не предусмотрено.
09.08 — 224