Контракты.ua

539  —  18.07
Огромная стая дельфинов окружила катер в Калифорнии
Огромная стая дельфинов окружила катер в Калифорнии

Следовавшие на серфинг туристы не ожидали увидеть такое количество морских млекопитающих.

Американцы стали очевидцами необыкновенного "дельфинового нашествия" около города Лагуна-Бич в Калифорнии, где ранее в этом месяце произошло мощнейшее землетрясение.

Снять огромную стаю морских млекопитающих на видео удалось американцу Чаку Паттерсону. Мужчина с друзьями плыл на катере к месту занятия серфингом, как вдруг компанию окружили дельфины – рассказали в новостях «Сегодня» на телеканале «Украина».

Автор видео утверждает, что животных было больше сотни. Несмотря на такое колоссальное количество, дельфины никакой угрозы не представляли, а напротив – зарядили всех положительной энергетикой.

Статьи по теме
До 463 км/ч разогнался Hyperloop немцев в Америке
До 463 км/ч разогнался Hyperloop немцев в Америке

В следующем году идеолог проекта Илон Маск обещал организовать соревнования на 10 км, при этом трасса для Hyperloop будет извилистой.
24.07 — 1378

В США создали
В США создали "летающий транспорт будущего" для каждого

Через 10-20 лет на таких аппаратах будет летать все человечество, уверены конструкторы.
22.07 — 1296

Мандруємо Вінницькою областю: містечка, садиби та любовні історії
Мандруємо Вінницькою областю: містечка, садиби та любовні історії

Вінницька область є доволі популярним напрямком для туризму через своє географічне розташування та логістику – сюди зручно добиратись і з Києва, і з Одеси, і Західної України. Вже доволі давно та плідно наїждженим є туристичний шлях від обласного центру через Вороновицю, Немирів та Тульчин аж до загадкової Буші, і далі – до пречудових дністровських краєвидів. Не забута і легендарна Стріжавка з бункером фюрера Третього Райху. Інші локації менш відомі. Навіть, якщо це – районні центри на кшталт Шарогорода або Бара. У попередньому нарисі ми відвідали декілька цікавих та не дуже відомих садиб регіону. Садиби будуть й на цей раз: одна тільки історія рокової жінки позаминулого століття, яка народилася у Мурованих Курилівцях, заслуговує окремої поеми. Але буде в нас і слід американських масонів у нетрях Поділля, й готичний британський котедж у Митках, й садиба імперського сановника в Круподеринцях, і найстаріша синагога України у Шаргороді – ветхозавітному містечку, де атмосфера старого штетла відчутна більше, ніж у хрестоматійному Бердичіві. Контракти.uа знову запрошують торкнутися цікавинок Вінниччини.
17.07 — 1938