Контракты.ua

522  —  10.06
«Вона» не критикує Президента. Пропонує йому досвід
«Вона» не критикує Президента. Пропонує йому досвід

Петро Охотін, політтехнолог: Давно я не бачив Юлію Тимошенко, яка не перебуває в опозиції. Тепер, здається, почалося. Зі з‘їзду на Турівській видно декілька посилів.

1. «Батьківщина» не включилася в гонку за «новими обличчями». Думаю, це робилося свідомо. У осі позиціонування «досвідчені» vs «нові» усі різко побігли в нішу з «новими», де створили «червоний океан».

Виглядає так, що у штабі на Турівській пішли шляхом позиціонування як «досвідчені». Звідси – перевірена команда у п‘ятірці списку.

2. З пункту першого випливає і позиціонування лідера партії. Вона не критикує Президента. Пропонує йому досвід. І зі свого досвіду ставить дедлайн – 100 днів на зміни.

Думаю, в команді Зеленського це мали би сприйняти в стилі agile-методології: три спліти по тридцять днів і 10 днів на постановку технічних завдань.

3. Думаю, ми побачимо у кампанії багато тез з «Нового курсу». Задача цих тез – соціально збалансувати програму команди Зе.

4. Кампанія буде вестися з основним меседжем «Обрали президента Зеленського – обираємо коаліцію з «Батьківщиною».

Мінуси такого позиціонування:
1. Малий маневр для провокацій, зокрема, в інтернеті. На президентських Порошенку вдалося наростити рейтинг, почавши вести агресивну кампанію в мережі. Зараз це в тренді.

2. Потрібно донести сигнал. Для цього слід провести мобілізацію кандидатів і депутатів до місцевих рад, мотивувати їх проходити двори. А робота «в полі» важча, ніж віртуальність. Про місцевого політика знають все. І саме через нього сприймають центральну кампанію.

3. «Батьківщина» обрала роботу з нішею людей, які читають тексти. Знаєте, такий типаж технічної інтелігенції, який у супермаркеті вибирає йогурт через наявність там складових бактерій, а не через круту рекламу чи Референс «у данон»? Важкий виборець. Але в емоційних інтернет-баталіях незаслужено забутий.

Автор: Петро Охотін

 

Статьи по теме
Охота на Гонтареву. Иль это все – она сама? Обзор мнений
Охота на Гонтареву. Иль это все – она сама? Обзор мнений

Минувшей ночью неизвестные сожгли под Киевом пустой дом экс-главы Нацбанка Валерии Гонтаревой. Ранее был подожжен автомобиль сына Гонтаревой, сама же она была сбита машиной в центре Лондона, что, по ее версии, также было спланированным покушением. Часть прогрессивной общественности назвала атаки на Гонтареву местью и террором, цель которого запугать реформаторов, другая же часть – обвинила Валерию Алексеевну в «самостреле». Обзор мнений.
17.09 — 519

Зеленский представил нового главу Днепропетровской ОГА
Зеленский представил нового главу Днепропетровской ОГА

Президент Владимир Зеленский прибыл в Днипро, где представил нового председателя Днепропетровской областной государственной администрации Александра Бондаренко.
15.09 — 858

Зеленский хочет видеть миротворцев на украино-российской границе
Зеленский хочет видеть миротворцев на украино-российской границе

А вот пускать миротворческую миссию на линию разграничения на Донбассе президент категорически против.  
13.09 — 627