Контракты.ua

1226  —  15.03
Як Петро Порошенко завітав до «Азова» на передову – очима «азовця»
Як Петро Порошенко завітав до «Азова» на передову – очима «азовця»

14 березня, у День добровольця, президент Порошенко прилетів вертольотом з Харкова на одну з позицій окремого загону спеціального призначення «Азов» на Світлодарській дузі, приблизно в 3 км від передової. Як відбулась несподівана зустріч, розповідає «азовець» Денис Шеломієнко (позивний «Леван»).


Тред про те, як П в гості заїзджав.
1. Потрібно віддати належне, П не з лякливих: зброю в оружейку не здавали, набої і магазини не забирали. Тобто при бажанні можна було, ну те, про що ви подумали.
2. Знову віддаю належне, була жива розмова. Я очікував що П видасть «стандартну промову» і поїде, але ні, вислухав досить гострі питання, в тому числі і про Свинарчуків.
3. Але відповіді на них були «скрипти», я вже це не раз чув на відео його виступів – завчені тези, щирості мало. Наприклад: на питання про затримання Кухарчука в Черкасах, відповідь: «Ну бо він зі своєю групою напав, а міг просто підійти і задати питання як інші люди що прийшли».
3.1. Ага, тільки П мабуть не знає, що під кожен його виступ привозять масовку під сцену по спискам і все контролюється і на кожні викрики окрім схвальних, швидко реагують «люди у цивільному». Навіть прості плакати і ті виривають – в інтернеті купа відео підтвердження.
4. Щодо Свинарчуків : «Вину встановлює суд. Якщо визнає винними – то понесуть покарання». Ну ви зрозуміли.
5. На рахунок «псів Авакова»: «Азов – не пси Авакова, не мої пси і не будь-кого. Це військовий підрозділ що захищає країну. Хто дозволяє собі такі висловлування – працює на дискредитацію військового підрозділу що захищає країну». То ж порохоботи, вносіть корективи в методички, бо можете отримати по шапці.
6. До речі, про «отримати по шапці» – за серію подібних постів, Бойко (головний замполіт ЗСУ) ймовірно отримає, він же казав, що на себе бере відповідальність. П - не оцінив цей «флешмоб».
7. До речі П попив нашої водички, тож прихильники П, можете придбати «святиню» – пляшечку Моршинської.
8. Цукерки не привіз  :(
9. Зустріч була холодною, він прекрасно розумів, що тут «не клуб його друзів». Нервував, пару раз підвищував голос.
10. Як на мене, метою цього візиту, було закріплення політики «Разделяй и властвуй», щоб зробити пости на тему: «Азов хороший, НД і НК погані». Пости порохоботів про його приїзд лише це підтверджують.
11. Ну і ще мабуть була мета позлити Авакова, схоже у АП реально думають, що він має вплив на Азов. Але це не так і ніколи не було. Називається «так пиз..іли що самі повірили» .
12. Все вищесказане моя особиста думка, як я бачу цю подію.
На цьому все, дякую, лайки/репости.
Автор: Денис Шеломієнко

Статьи по теме
Владимир Зеленский лидирует в президентских рейтингах в большинстве областей – опрос
Владимир Зеленский лидирует в президентских рейтингах в большинстве областей – опрос

За Владимира Зеленского на выборах президента Украины готовы проголосовать 34% украинцев, которые определились со своим выбором.
18.03 — 1770

Авиация и корабли Украины провели учения в Азовском море
Авиация и корабли Украины провели учения в Азовском море

Военно-морские силы Украины провели учения, чтобы отработать свои действия в случаи боевой обстановки.  
15.03 — 310

Зеленский, Порошенко, Тимошенко и Бойко имеют шансы на прохождение во второй тур - западные социологи
Зеленский, Порошенко, Тимошенко и Бойко имеют шансы на прохождение во второй тур - западные социологи

По результатам опроса, проведенного в начале марта 2019 года, если бы президентские выборы проходили в ближайшее воскресенье, большая часть опрошенных отдала свои голоса за Владимира Зеленского (23,1%), Петра Порошенко, (14,3%), Юлию Тимошенко (также 14,3%) и Юрия Бойко (13,9%).
14.03 — 1715


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»