Контракты.ua

1337  —  15.03
Як Петро Порошенко завітав до «Азова» на передову – очима «азовця»
Як Петро Порошенко завітав до «Азова» на передову – очима «азовця»

14 березня, у День добровольця, президент Порошенко прилетів вертольотом з Харкова на одну з позицій окремого загону спеціального призначення «Азов» на Світлодарській дузі, приблизно в 3 км від передової. Як відбулась несподівана зустріч, розповідає «азовець» Денис Шеломієнко (позивний «Леван»).


Тред про те, як П в гості заїзджав.
1. Потрібно віддати належне, П не з лякливих: зброю в оружейку не здавали, набої і магазини не забирали. Тобто при бажанні можна було, ну те, про що ви подумали.
2. Знову віддаю належне, була жива розмова. Я очікував що П видасть «стандартну промову» і поїде, але ні, вислухав досить гострі питання, в тому числі і про Свинарчуків.
3. Але відповіді на них були «скрипти», я вже це не раз чув на відео його виступів – завчені тези, щирості мало. Наприклад: на питання про затримання Кухарчука в Черкасах, відповідь: «Ну бо він зі своєю групою напав, а міг просто підійти і задати питання як інші люди що прийшли».
3.1. Ага, тільки П мабуть не знає, що під кожен його виступ привозять масовку під сцену по спискам і все контролюється і на кожні викрики окрім схвальних, швидко реагують «люди у цивільному». Навіть прості плакати і ті виривають – в інтернеті купа відео підтвердження.
4. Щодо Свинарчуків : «Вину встановлює суд. Якщо визнає винними – то понесуть покарання». Ну ви зрозуміли.
5. На рахунок «псів Авакова»: «Азов – не пси Авакова, не мої пси і не будь-кого. Це військовий підрозділ що захищає країну. Хто дозволяє собі такі висловлування – працює на дискредитацію військового підрозділу що захищає країну». То ж порохоботи, вносіть корективи в методички, бо можете отримати по шапці.
6. До речі, про «отримати по шапці» – за серію подібних постів, Бойко (головний замполіт ЗСУ) ймовірно отримає, він же казав, що на себе бере відповідальність. П - не оцінив цей «флешмоб».
7. До речі П попив нашої водички, тож прихильники П, можете придбати «святиню» – пляшечку Моршинської.
8. Цукерки не привіз  :(
9. Зустріч була холодною, він прекрасно розумів, що тут «не клуб його друзів». Нервував, пару раз підвищував голос.
10. Як на мене, метою цього візиту, було закріплення політики «Разделяй и властвуй», щоб зробити пости на тему: «Азов хороший, НД і НК погані». Пости порохоботів про його приїзд лише це підтверджують.
11. Ну і ще мабуть була мета позлити Авакова, схоже у АП реально думають, що він має вплив на Азов. Але це не так і ніколи не було. Називається «так пиз..іли що самі повірили» .
12. Все вищесказане моя особиста думка, як я бачу цю подію.
На цьому все, дякую, лайки/репости.
Автор: Денис Шеломієнко

Статьи по теме
Зеленский и Рада: выборы, обновление и вечная борьба
Зеленский и Рада: выборы, обновление и вечная борьба

Революционный наскок Владимира Зеленского на парламент и правительство, имевший целью взятие всей полноты власти в стране, несколько притормозился. Началось то, что одни характеризуют как ожидаемое «сопротивление системы», а другие – как начало «переваривания» Зеленского этой самой системой. Правящий класс, однако, явно оказался на развилке, раздумывая о том, какая же позиция выгоднее: игнорирование «большевизма» в действиях главы государства, попытка приспособиться под новые условия, или откровенный саботаж этих действий? Под этим ракурсом и следует рассматривать предстоящие парламентские выборы, которые окончат каденцию «революционной Рады» 2014 года. Контракти.uа размышляют, что означат для Украины новая политическая реальность, какой парламент может получиться в итоге «зеленской революции», и какие тенденции уже сейчас можно прогнозировать, исходя из сложного начала отношений шестого президента Украины с высшим законодательным органом.
вчера, 21:07 — 1149

Зеленский отменил два указа Порошенко
Зеленский отменил два указа Порошенко

Президент отменил указы своего предшественника об увольнении Артеменко с должности члена Нацсовета по вопросам телевидения и радиовещания и о назначении на должность Горковенко.  
вчера, 20:12 — 484

Референдум, русский язык и закон о выборах. Что именно сказал новый глава АП?
Референдум, русский язык и закон о выборах. Что именно сказал новый глава АП?

В эфире Андрей Богдан! И это был очень поучительный эфир. Богдан попал в ситуацию, как была с дебатами между Кеннеди и Никсоном. Те, кто смотрел дебаты по телевизору, решили, что победил Кеннеди. А те, кто слушал дебаты по радио, решили, что победил Никсон. И все были правы одновременно, хотя занимали взаимоисключающие позиции.
22.05 — 1512