Контракты.ua

519  —  14.03
"Влада поводить себе так, як поганий учень, який не вивчив домашку"

Влада поводить себе так, як поганий учень, який не вивчив домашку. Знаєте, коли він стоїть біля дошки, бекає-мекає, йому ставлять елементарні запитання, а він петляє "та я учив" і намагається вгадати відповідь.


Всі ці заяви генерального прокуоа, який то нічого не знав, то вже все знав, то вчив, то не вчив, то забув, і який кожен день змінює свою думку, а зараз вже каже "А чьо Бігус абзиваєця? Він у мене все списав!".
Всі ці парашники з СБУ, НАБУ, МВС, які зашкірились на останні парти і лише огризаються на фрази вчителя в форматі "нє... не вчив. Шо? А я прічьом?".
Цей староста, який давно загубив журнал, щоб вчитель не бачив н-ки роздовбаїв, але каже, що нічого не знав, що він он ікону в клас приніс, а журнал вкрали взагалі учні сусіднього класу.
Ця дівчинка з першої парти, чомусь неймовірно активна, при цьому ж неймовірно тупа, яка задрала вже і весь клас і класуху, бо тягне руку, але відповідає постійно якусь хрінь.
Цей мовчазний очкарик, голоса якого ніхто не чув і який, чомусь, опинився в цьому класі. Кажуть, що він толковий, але як же про то дізнатись, коли він постійно мовчить.
Цей новенький-квнщік, який за рахунок кружка-самодєятєльності чомусь хоче 12 балів за чверть.
І все це в хріновому районі, в школі, гроші на ремонт якої зникають як раз перед ремонтом вже 28 років поспіль.
Автор: Руслан Хаврюта, блогер

Статьи по теме
Скандал с Окружным админсудом: почему нет реакции президентской команды?
Скандал с Окружным админсудом: почему нет реакции президентской команды?

Вадим Фульмахт, блогер: С большим интересом наблюдаю развитие событий в деле Окружного административного суда Киева (Вовкогейт? Абловликс?). Владимир Александрович и Ко, хорошо подумайте. Сейчас вам по сути дали голевой пас, осталось подставить ногу и мяч в воротах. А можно демонстративно ударить мимо.
30.07 — 449

«Петрогвардія» та «ЗЕ-правда»: як запит на справедливість переміг запит на патріотизм
«Петрогвардія» та «ЗЕ-правда»: як запит на справедливість переміг запит на патріотизм

Коли пафосні «25%» на ділі виявились трохи більшими від 8-ми від трохи менше від 50-ти, тобто в абсолютному вимірі десь близько 4-х відсотків від усіх виборців, час сказати кілька слів про того, хто усіма своїми справами, знаннями, скнарістю та хитрістю наближав тріюмф ЗЕ.
24.07 — 553

Ну что, новое окно возможностей. Но очень короткое
Ну что, новое окно возможностей. Но очень короткое

Анатолий Амелин, соучредитель аналитического центра «Украинский институт будущего», директор программы «Экономика»: Государственная система перемолола, съела и выплюнула не один десяток реформаторов. Действовать нужно быстро. Конец 2019 года – рубикон.
22.07 — 583