Контракты.ua

341  —  11.01
Украинский лоукост запускает новые регулярные рейсы
Украинский лоукост запускает новые регулярные рейсы

Украинская авиакомпания SkyUp решила запустить регулярные рейсы Одесса – Львов с 2 июня 2019 года.

Об этом сообщают Українські Новини со ссылкой на пресс-службу международного аэропорта Одесса.

Рейсы будут осуществляться до 31 августа 2019 года по два раза в неделю (среда и воскресенье).

На сайте авиакомпании бронирование билетов еще недоступно, их стоимость уточняется.

Ранее SkyUp подала заявки в Государственную авиационную служба Украины на выполнение регулярных международных рейсов по ряду маршрутов в Черногорию, Чехию, Албанию и Израиль. Кроме того, компания просит увеличить количество своих еженедельных рейсов в Испанию, Грузию, Болгарию и на Кипр.

Статьи по теме
Ryanair начнет полеты в третий украинский город
Ryanair начнет полеты в третий украинский город

Ирландский лоукостер Ryanair 26 марта проведет пресс-конференцию в Харькове, на которой может объявить о запуске рейсов из местного аэропорта.
22.03 — 117

Міфи та реальність про АсМАП
Міфи та реальність про АсМАП

Ще у серпні 2016 року «Контракти UA» опублікували інтерв’ю Дмитра Льоушкіна, директора групи компаній PRIME, під назвою «Возить - не перевозить», який розповів «Контрактам» про підноготну українського ринку автоперевезень: які види доставки вантажів на той час були затребувані, хто найбільший корупціонер на автомобільному транспорті та скільки переплачують покупці за товар, який доставляється поганими дорогами. Деякі висловлювання пана Льоушкіна обурили представників Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП України), і АсМАП звернулася до суду з позовом про захист ділової репутації і вимогою спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди. Справа й досі розглядається Личаківським районним судом м. Львова. Сьогодні «Контракти UA» надають представникам АсМАП право на відповідь. Також редакція має повідомити, що для всебічного і об’єктивного висвітлення ситуації на ринку автоперевезень ми надіслали низку запитань у Міністерство інфраструктури України, Антимонопольний комітет, Комітет запобігання і протидії корупції Верховної Ради, Національне Антикорупційне Бюро, Європейську Бізнес Асоціацію. Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю із віце-президентом АсМАП України Юрієм Кучинським, директором департаменту транспортної політики АсМАП України Валентиною Мальчевською та начальником юридичного відділу Катериною Гонтаренко, які висвітлюють у ньому точку зору АсМАП України щодо змісту інтерв’ю Дмитра Льоушкіна. Нагадаємо, що президентом АсМАП з вересня 2001 року є Леонід Костюченко, колишній міністр транспорту України (жовтень 1999 – травень 2001 року).
19.03 — 337

Итальянский лоукостер запустил еще один рейс из Киева
Итальянский лоукостер запустил еще один рейс из Киева

Авиакомпания Ernest Airlines в субботу, 16 марта, открывает новый рейс в Италию из аэропорта Жуляны, который будет выполняться по маршруту Киев-Генуя.
16.03 — 164


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»