Контракты.ua

389  —  08.01
«Меценати з чорних списків», або Індульгенціями вже п’ятсот років не торгують
«Меценати з чорних списків»,  або Індульгенціями вже п’ятсот років не торгують

2018-й в ФБ закінчився масовим відбілюванням владофілами Кернеса. Він і господарник добрий, і що Петру Олексійовичу підтримку надає, теж добре. «А що краще, щоб він Юлю підтримав?», «А ти хоч одну лавочку збудував?». 2019-й в ФБ владофіли розпочали потужним відбілюванням Наріка. «Олександр Петровський належить до найбагатших і найповажніших бізнесменів Дніпра. Вам біографію Рокфеллера нагадати? Морганів, Ротшильдів і навіть Рузвельтів? І що?».


Ну ось, нагадали. 7 січня 2019-го в Мексиці затримали Павла Фукса, багаторічного друга і партнера Кернеса, колишнього харків'янина, який в рф добився великиго бізнес-успіху та керував проектами найавторітетніших бінесменів. А мецената якого? Ви тільки почитайте: «Регулярно допомагає рідному місту. Зокрема, брав участь в реставрації Харківської обласної філармонії, побудував храм святої цариці Тамари, поставив пам'ятник міфічному засновнику міста козаку Харьку... Співорганізатор будівництва меморіального комплексу «Бабин Яр».
Ну свята ж людина. А те, що злі язики патякають, що Фукс на короткій нозі не тільки з Геннадієм Адольфовичем, але й і з Петром Олексійовичем, з яким по ночах зустрічається, що дивним чином підгрибає під себе газові родовища без жодного конкурсу, що кожен киянин в метро дві гривні Фуксу платить, та й багато чого ще патякають. Та то ж злі язики, у них репутація сумнівна, не те що у відомого мецената. Затримали, до речі, з заступником керівника фракції НФ Іванчуком. У якого 200 000 доларів в декларації на чартер немає, а ось дипломатичний паспорт у приватній поїздці виявився і його вже відпустили.
А святу людину, мецената Павла Фукса мексиканці взяли, затримали та й ще в камеру посадили. І США, виявляється, не знають, що Рузвельт теж бандитом був, взяли та й внесли мецената у якійсь «чорний список» і до себе не пускають. А Ізраїль, га? Внести до «чорного списку» члена Наглядової Раду Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр»?? Як це вони не знають, що правосуддя права не має меценату питання задавати??
Я ж кажу, дикі люди, не знають, що індульгенціями церква вже років п'ятсот торгувати перестала. В ХХІ-му столітті все про якійсь закони талдичать та правову державу. Не хочуть меценату давні злочини за внесок на церкву пробачити. П'ятсот років мимо них мабуть пройшли.
Чи це мимо України п'ятсот років проскочили? Що там вже про п'ять років після Майдану згадувати.
Ну нічого, наші ЛОМи і мексиканцям з американцями пояснять, що Павло Фукс свята людина, ще вибачатись перед ним будуть.
Автор: Володимир Рисенко, блогер, громадський активіст

Статьи по теме
Інформвісько Президента та його операції. Політична сатира
Інформвісько Президента та його операції. Політична сатира

Чудова політична сатира від журналіста Сергія Іванова: Це було історичне гамселиво, як згадаю - мурашки по шкірі. Нас перебанили майже всіх, залишився лише я і ще четверо хлопців…
23.12.18 — 502

«Лишьбынебыловойны»: чи вірять мешканці «сірої зони» в «український Донбас»?
«Лишьбынебыловойны»: чи вірять мешканці «сірої зони» в «український Донбас»?

Вадим Хомаха, політичний експерт: Готуйтеся прочитати дуже неприємний для багатьох текст. Про МІЙ Донбас, що голосами провладних «лідерів суспільної думки» вже перестав бути Україною. Хто винен і що робити з цим Донбасом. Питання, без вирішення яких не може бути України як цілісної незалежної держави. Додав: я НЕ журналіст. Просто керівник проектів аналітичного центру. Який займається проблемами національної безпеки.
12.11.18 — 1276

Семочко как ходячая реклама необходимости Службы Финансовых Расследований
Семочко как ходячая реклама необходимости Службы Финансовых Расследований

Проблема с роликом Семочко не в том, что он такой, а в том, что он решил сделать этот ролик. Что из себя представляют департаменты СБУ по борьбе с экономическими преступлениями знают все бизнесмены в стране. Соответственно, ожидать от высокого чина оттуда можно мало. Он такой каким должен быть.
17.10.18 — 546


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»