Контракты.ua

573  —  20.09.18
Напади на активістів: можна бити, можна вбивати? Це система. Свідома, послідовна система
Напади на активістів: можна бити, можна вбивати? Це система. Свідома, послідовна система

Більше 40 нападів на активістів та журналістів тільки за останні три місяці. За останній рік після нападів є смерті. Не одна смерть. Є важкі травми. Є такі що, вже вилікувались. Є такі, що не зламались, а є дуже залякані люди. Є такі, яких за рік намагалися вбити три рази. Три. За рік. Раз за разом. І після всього цього по всіх (всіх!) цих справах оголошено: 0 замовників. Нуль. Нуууль. Просто нуль.


Навіть у справі Ноздровської, яку дебіли Авакова вважають показовою для себе, типу вони там спрацювали на 100% і дуже молодці, навіть в цій справі все розвалюється і всю провину вішають на старого діда, який на слідчому експерименті не зміг повторити подвиг вбивці по переносу тіла. Бо дід старий і при всьому бажанні взяти на себе злочин тіло перенести не зміг. Але поліції пофіг.
Тому що вбивства, напади на журналістів та активістів не розслідуються свідомо. Це система. Свідома, послідовна система. Система, в якій всім хочеться мати право нападати на активних людей та за потреби вбивати їх. Це не гучні слова. Це раціональний висновок.
Якщо в тебе є масив з 40+ нападів і немає ЖОДНОГО замовника у ЖОДНІЙ справі, то це не співпадіння. Це позиція. Активістів можна бити. Можна вбивати. За це нічого не буде. Тому що комфорт нападників важливіший за життя гучних громадян. Гроші важливіші за свободи. Влада важливіша за життя. Аваков, Луценко, Порошенко, Тимошенко, Медведчук, Бойко і навіть друзі Рамзана Кадирова в Україні важливіші та тебе особисто. Ти ніщо. А в них все буде нормально, не переживай.
40+ нападів. 0 замовників.
Це не "вибачте, але не можна розслідувати всі справи, якісь справи лишаться не розслідуваними". Знаєте звідки ця цитата? Це цитата з Антона Геращенка на закритому заході на минулому тижні. Цитата, якою він відповів на публічне питання про замовника у справі Гандзюк. У справі де вже затримані виконавці, і ніщо не заважає вийти на замовників.
Але Антон як гучномовець міліцейських позицій вже все вирішив: не все розслідується. Отак от просто. 40+ нападів. 0 замовників. І навіть у найрезонанснішій справі, де під публічним тиском від громадськості, ЗМІ, посольств та ООН були затримані виконавці – все одно ніхто замовника шукати і карати не хоче. Тому що це система. Вже викрита і явна система. Не здогадка. Факт.
Тому мені начхати, що сьогодні в Раді розповідав наш мужній сивий від Ротердаму+ Президент, якщо в нього не вистачає мужності визнати проблему систематичності нападів на активістів, якщо в нього не вистачає мужності визнати проблему участі МВС та ГПУ у покриванні замовників злочинів.
Я не хочу слухати про зріст ВВП на розмір комариного пісюна, поки когось з моїх друзів можуть просто взяти і вбити, побити, облити кислотою, порізати ножем, а поліція та прокуратура буде стояти і сміятися нам всім в обличчя, називаючи агентами Кремля. Поки спражній агент Кремля Медведчук спокійно домовляється з людиною Президента про спонсорство збірної України з Футболу. Поки днрівець Голубан спокійно продовжує служити Авакову.
40+ нападів. 0 замовників.
Реформи можна вважати завершиними.
Всім дякую за увагу. Можете не репостити.
Автор: Іван Оберемко, блогер, громадський активіст

Статьи по теме
Расстрельные списки активистов
Расстрельные списки активистов

Когда базовые функции государства сводятся исключительно к презентациям «потемкинских деревень», физическое устранение/запугивание оппонентов оказывается самым простом способ решения любого социального конфликта. Дёшево, быстро, результативно и безнаказанно. Зачем вообще вести публичные диалоги, состязаться в аргументах, если все можно порешать через грубую силу?
24.09.18 — 659

Позывной «Мартин Брест»: ветеран АТО в патрульной полиции
Позывной «Мартин Брест»: ветеран АТО в патрульной полиции

- Мусор, с#ка… Я прохожу... нет, я проталкиваюсь через жиденькую толпу перед ВР. Пытаюсь не отстать от идущего впереди Юры и не слушать того, что говорят вслед.
19.02.18 — 2163

Судова реформа: озброюйтесь або тікайте, громадяне
Судова реформа: озброюйтесь або тікайте, громадяне

«Судова реформа», схвалена Верховною Радою 3 жовтня 2017 року – це найкращий аргумент для молодих і гордих «республік» Сходу на користь відокремлення від України. Якщо в російських чиновників, відповідальних за розв’язання «українського питання», є бодай дві клепки в голові, то цей закон треба негайно поширити серед населення ДНР/ЛНР – щоби мешканці Донецька й Луганська розуміли, що на них очікує у випадку повернення під владу офіційного Києва.
04.10.17 — 1117