Контракты.ua

495  —  12.03
7 березня 2018 у Дарницкій РДА м. Києва відкрилася художня виставка «Україна очима дітей АТО»
7 березня 2018 у Дарницкій РДА м. Києва відкрилася художня виставка «Україна очима дітей АТО»

За підтримки мецената Людмили Русаліної 27 дітей переможців Всеукраїнського конкурсу малюнка «Україна очима дітей АТО», пройшли Арт реабілітацію на Закарпатті, на базі оздоровчого табору  «Арніка»  Воловецького району.

Мета Проекту - оздоровлення та реабілітація дітей з прифронтової зони Луганщини методами арт-терапії.

27 юних художників не тільки відпочивали в Карпатах, а й малювали свої враження про красоти України. У результаті була створена виставка " Закарпаття очима дітей АТО".

ЛЮДМИЛА РУСАЛІНА, МЕЦЕНАТ: "Малюнки які діти зробили до проходження арт-терапії, були в чорних тонах, такі напружені, а після того як вони відпочили, подорожуючи мальовничими куточками нашої країни, їх малюнки кардинально змінилися - стали світлими, радісними.

Діти – наше майбутнє, і я твердо переконана, що саме такі заходи зможуть зміцнити зв’язки між представниками різних регіонів України, об’єднати нашу націю та закласти надійний фундамент дружби і солідарності. Адже ті основні принципи, які ми вкладаємо у спілкування з дітьми – вони транслюватимуть далі – у свої родини, школи, оточення. Відчуття дружнього плеча – найкращий захист від розбрату та війни. Дбаючи про дітей, захищаючи, підтримуючи та розвиваючи їх, ми самі створюємо щасливе майбутнє для нашої держави.

 Мені особливо імпонує цей проект через його глибоку символічність, адже він об’єднує людей з різних частин нашої держави під спільною метою: бачити нашу Україну успішною та квітучою, щоб блакить нашого неба ніколи не затьмарювали жахи війни. Проект спрямований на комплексну підтримку та реабілітацію дітей із зони АТО, створення для них максимально сприятливої атмосфери та розкриття їхніх талантів. Адже діти з зони АТО потребують не лише гарних канікул і подарунків, а й всебічної підтримки, відчуття безпеки і впевненості у завтрашньому дні. І арт-терапія – один із найкращих способів допомогти їм забути про страхи війни, висловити свої найпотаємніші емоції та сподівання. Діти мали змогу ближче познайомитися з культурним надбанням Західної України, Карпатського регіону, відчути радість спілкування з новими цікавими людьми та відпочити не лише фізично, а й духовно".Статьи по теме
Синоптики сказали, когда Украину засыплет снегом
Синоптики сказали, когда Украину засыплет снегом

Во вторник на юге, в центре и на востоке Украины ожидаются осадки в виде дождя и дождя с мокрым снегом, а со среды погодные условия ухудшаются.
вчера, 21:25 — 543

Сильный снег и туман – погода в Украине ухудшится в ближайшие дни
Сильный снег и туман – погода в Украине ухудшится в ближайшие дни

В Украине в ближайшие дни ожидаются сложные погодные условия, в частности туман, сильный мокрый снег и дождь.
вчера, 18:17 — 232

Львов попал в авторитетный международный рейтинг
Львов попал в авторитетный международный рейтинг

Только один украинский город вошел Топ-100 самых туристических городов мира. Львов обошел даже Ниццу и Рио-де-Жанейро.  
вчера, 17:17 — 563


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»