Контракты.ua

378  —  17.10.17
Mercedes отзовет более 1 миллион автомобилей по всему миру
Mercedes отзовет более 1 миллион автомобилей по всему миру

Компания Daimler AG намерена отозвать более миллиона автомобилей Mercedes-Benz по всему миру из-за проблем с подушками безопасности.

Об этом сообщает Reuters со ссылкой на заявление германского концерна.

В компании заявили, что 495 тыс. машин будет отозвано в США, 400 тыс. — в Великобритании, 76 тыс. — в Канаде и еще несколько тысяч в Германии.

Причиной отзыва стала неполадка, из-за которой подушки безопасности могут раскрываться в автомобилях по ошибке. Сообщается, что из-за дефекта несколько водителей получили незначительные ссадины и ушибы.

Статьи по теме
Міфи та реальність про АсМАП
Міфи та реальність про АсМАП

Ще у серпні 2016 року «Контракти UA» опублікували інтерв’ю Дмитра Льоушкіна, директора групи компаній PRIME, під назвою «Возить - не перевозить», який розповів «Контрактам» про підноготну українського ринку автоперевезень: які види доставки вантажів на той час були затребувані, хто найбільший корупціонер на автомобільному транспорті та скільки переплачують покупці за товар, який доставляється поганими дорогами. Деякі висловлювання пана Льоушкіна обурили представників Асоціації міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП України), і АсМАП звернулася до суду з позовом про захист ділової репутації і вимогою спростування недостовірної інформації та відшкодування моральної шкоди. Справа й досі розглядається Личаківським районним судом м. Львова. Сьогодні «Контракти UA» надають представникам АсМАП право на відповідь. Також редакція має повідомити, що для всебічного і об’єктивного висвітлення ситуації на ринку автоперевезень ми надіслали низку запитань у Міністерство інфраструктури України, Антимонопольний комітет, Комітет запобігання і протидії корупції Верховної Ради, Національне Антикорупційне Бюро, Європейську Бізнес Асоціацію. Пропонуємо вашій увазі інтерв’ю із віце-президентом АсМАП України Юрієм Кучинським, директором департаменту транспортної політики АсМАП України Валентиною Мальчевською та начальником юридичного відділу Катериною Гонтаренко, які висвітлюють у ньому точку зору АсМАП України щодо змісту інтерв’ю Дмитра Льоушкіна. Нагадаємо, що президентом АсМАП з вересня 2001 року є Леонід Костюченко, колишній міністр транспорту України (жовтень 1999 – травень 2001 року).
вчера, 17:20 — 287

Немецким автогигантам грозят многомиллиардные штрафы
Немецким автогигантам грозят многомиллиардные штрафы

Концернам Volkswagen, Daimler и BMW угрожают взысканием в размере до одного миллиарда евро для каждого за заговор в сфере технологий, связанных с контролем выхлопных газов.
09.03 — 244

В Украине продажи подержанных авто выросли в 12 раз
В Украине продажи подержанных авто выросли в 12 раз

В Украине объем продаж подержанных автомобилей на первичном рынке, который формируется за счет импортных поставок, в январе-феврале 2019 года в сравнении с аналогичным периодом 2018 года вырос в 12 раз и составил 136,5 тыс. авто.
06.03 — 224


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»