Контракты.ua

1678  —  13.06
Долар не падає, то гривня зростає. Непередбачувано
Долар не падає, то гривня зростає. Непередбачувано

Традиційний фінансовий інструмент для накопичення українців не виправдовує очікувань. В київських обмінниках, після довгого "стояння" на 26.00, курс продажу долара пішов униз. На вечір понеділка долар можна купити за 25.98.

В особистих повідомленнях невеличка паніка. Хтось запитує, чи падатиме долар далі, "бо я купив по 28 і вже втратив купу грошей". Інші клянуть різноманітних "ґуру", які гарантували, що курс долара не впаде нижче 27, потім 26.50, остання "тверда" гарантія була 26.00. Найвитриваліші запитують, чи може прийшов час купляти? Всіх цікавить, що буде з доларом далі...
Любі друзі! (С)
З доларом все гаразд. Він ще довго буде основною валютою в світі. Це гривня зростає відносно світових валют. І ніхто не знає, що далі буде з гривнею. Навіть Національний банк України, з Гонтаревою чи без неї. Курс залежить від попиту і пропозиції. На сьогодні пропозиція більша за попит, тобто, бажаючих продати долари більше, ніж бажаючих купити. Приплив іноземної валюти в економіку України більший, ніж відплив.
НБУ теж викуповує долари в свої золотовалютні резерви, згладжуючи курс. Але, хоч Нацбанк потенційно може скупити всі долари світу за свіженадруковані гривні, він цього не робитиме, бо надмірна купівля валюти і емісія гривні призведуть до перекосів у економіці та до інфляції. А за такими речами НБУ пильно стежить.
Тому, моя порада - не рипайтеся. Не намагайтеся спекулювати. Всі ваші смикання - заробіток валютних спекулянтів. І ваші втрати.
Автор: Тарас Козак, фінансист

Статьи по теме
НБУ ужесточил вывод валюты за пределы Украины
НБУ ужесточил вывод валюты за пределы Украины

Национальный банк Украины ужесточил порядок выдачи индивидуальных лицензий на перевод иностранной валюты за пределы Украины.
вчера, 13:46 — 5027

МВФ назвал пять условий следующего транша для Украины
МВФ назвал пять условий следующего транша для Украины

Четвертый пересмотр в рамках программы МВФ по Украине, по результатам которого будет приниматься решение относительно следующего транша, будет сосредотачиваться на реализации пяти основных мероприятий.
вчера, 12:30 — 9814

Прогноз по рынку труда: работодатели Украины вполне способны конкурировать с польскими зарплатами
Прогноз по рынку труда: работодатели Украины вполне способны конкурировать с польскими зарплатами

Максим Дрозденко, запорожский бизнесмен, специализирующийся на сделках с недвижимостью, общественный деятель и блогер - о том, каким будет украинский рынок труда уже в ближайшее время: зарплаты на уровне Польши, исчезновение ряда низкооплачеваемых профессий и гастарбайтеры.
13.12 — 5893


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»