Контракты.ua

1698  —  13.06.17
Долар не падає, то гривня зростає. Непередбачувано
Долар не падає, то гривня зростає. Непередбачувано

Традиційний фінансовий інструмент для накопичення українців не виправдовує очікувань. В київських обмінниках, після довгого "стояння" на 26.00, курс продажу долара пішов униз. На вечір понеділка долар можна купити за 25.98.

В особистих повідомленнях невеличка паніка. Хтось запитує, чи падатиме долар далі, "бо я купив по 28 і вже втратив купу грошей". Інші клянуть різноманітних "ґуру", які гарантували, що курс долара не впаде нижче 27, потім 26.50, остання "тверда" гарантія була 26.00. Найвитриваліші запитують, чи може прийшов час купляти? Всіх цікавить, що буде з доларом далі...
Любі друзі! (С)
З доларом все гаразд. Він ще довго буде основною валютою в світі. Це гривня зростає відносно світових валют. І ніхто не знає, що далі буде з гривнею. Навіть Національний банк України, з Гонтаревою чи без неї. Курс залежить від попиту і пропозиції. На сьогодні пропозиція більша за попит, тобто, бажаючих продати долари більше, ніж бажаючих купити. Приплив іноземної валюти в економіку України більший, ніж відплив.
НБУ теж викуповує долари в свої золотовалютні резерви, згладжуючи курс. Але, хоч Нацбанк потенційно може скупити всі долари світу за свіженадруковані гривні, він цього не робитиме, бо надмірна купівля валюти і емісія гривні призведуть до перекосів у економіці та до інфляції. А за такими речами НБУ пильно стежить.
Тому, моя порада - не рипайтеся. Не намагайтеся спекулювати. Всі ваші смикання - заробіток валютних спекулянтів. І ваші втрати.
Автор: Тарас Козак, фінансист

Статьи по теме
В Германии не хватает 440 тысяч специалистов
В Германии не хватает 440 тысяч специалистов

Дефицит квалифицированных кадров существенным образом тормозит рост немецкой экономики. Германии требуется около 440 тысяч специалистов.  
17.04 — 4167

В Украине на 43% увеличилось количество миллионеров
В Украине на 43% увеличилось количество миллионеров

Государственная фискальная служба констатирует, что с начала декларационной кампании подали декларации 1 309 миллионеров.
17.04 — 1916

О бедном Дерипаске замолвите слово
О бедном Дерипаске замолвите слово

Санкции – это хорошо. Но не смертельно. Россия, к сожалению, не развалится уже завтра. И скорее это персональная трагедия Олега Дерипаски.
10.04 — 788


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»