Контракты.ua

1656  —  13.06
Долар не падає, то гривня зростає. Непередбачувано
Долар не падає, то гривня зростає. Непередбачувано

Традиційний фінансовий інструмент для накопичення українців не виправдовує очікувань. В київських обмінниках, після довгого "стояння" на 26.00, курс продажу долара пішов униз. На вечір понеділка долар можна купити за 25.98.

В особистих повідомленнях невеличка паніка. Хтось запитує, чи падатиме долар далі, "бо я купив по 28 і вже втратив купу грошей". Інші клянуть різноманітних "ґуру", які гарантували, що курс долара не впаде нижче 27, потім 26.50, остання "тверда" гарантія була 26.00. Найвитриваліші запитують, чи може прийшов час купляти? Всіх цікавить, що буде з доларом далі...
Любі друзі! (С)
З доларом все гаразд. Він ще довго буде основною валютою в світі. Це гривня зростає відносно світових валют. І ніхто не знає, що далі буде з гривнею. Навіть Національний банк України, з Гонтаревою чи без неї. Курс залежить від попиту і пропозиції. На сьогодні пропозиція більша за попит, тобто, бажаючих продати долари більше, ніж бажаючих купити. Приплив іноземної валюти в економіку України більший, ніж відплив.
НБУ теж викуповує долари в свої золотовалютні резерви, згладжуючи курс. Але, хоч Нацбанк потенційно може скупити всі долари світу за свіженадруковані гривні, він цього не робитиме, бо надмірна купівля валюти і емісія гривні призведуть до перекосів у економіці та до інфляції. А за такими речами НБУ пильно стежить.
Тому, моя порада - не рипайтеся. Не намагайтеся спекулювати. Всі ваші смикання - заробіток валютних спекулянтів. І ваші втрати.
Автор: Тарас Козак, фінансист

Статьи по теме
Эксперт объяснил, как будет начисляться стаж после внедрения пенсионной рефомы
Эксперт объяснил, как будет начисляться стаж после внедрения пенсионной рефомы

Глава Стратегической группы советников по поддержке реформ Иван Миклош рассказал об особенностях пенсионной реформы, в частности – о поэтапном переходе на новый принцип оплаты и зачисления стажа.
16.08 — 3921

В Кабмине рассказали, как стабилизируют Пенсионный фонд
В Кабмине рассказали, как стабилизируют Пенсионный фонд

Пенсионная реформа предусматривает введение таких социальных параметров солидарной системы пенсионного обеспечения, которые стабилизируют Пенсионный фонд и создадут условия для преодоления его дефицитности.
14.08 — 1706

Нацбанк обнародовал новый законопроект о валюте
Нацбанк обнародовал новый законопроект о валюте

Национальный банк Украины обнародовал для общественного обсуждения предложения о законодательных изменениях, необходимых для внедрения либеральной модели валютного регулирования в стране, которые после обсуждения будут переданы на рассмотрение Национального совета реформ.
10.08 — 6153


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»