Контракты.ua

1667  —  13.06
Долар не падає, то гривня зростає. Непередбачувано
Долар не падає, то гривня зростає. Непередбачувано

Традиційний фінансовий інструмент для накопичення українців не виправдовує очікувань. В київських обмінниках, після довгого "стояння" на 26.00, курс продажу долара пішов униз. На вечір понеділка долар можна купити за 25.98.

В особистих повідомленнях невеличка паніка. Хтось запитує, чи падатиме долар далі, "бо я купив по 28 і вже втратив купу грошей". Інші клянуть різноманітних "ґуру", які гарантували, що курс долара не впаде нижче 27, потім 26.50, остання "тверда" гарантія була 26.00. Найвитриваліші запитують, чи може прийшов час купляти? Всіх цікавить, що буде з доларом далі...
Любі друзі! (С)
З доларом все гаразд. Він ще довго буде основною валютою в світі. Це гривня зростає відносно світових валют. І ніхто не знає, що далі буде з гривнею. Навіть Національний банк України, з Гонтаревою чи без неї. Курс залежить від попиту і пропозиції. На сьогодні пропозиція більша за попит, тобто, бажаючих продати долари більше, ніж бажаючих купити. Приплив іноземної валюти в економіку України більший, ніж відплив.
НБУ теж викуповує долари в свої золотовалютні резерви, згладжуючи курс. Але, хоч Нацбанк потенційно може скупити всі долари світу за свіженадруковані гривні, він цього не робитиме, бо надмірна купівля валюти і емісія гривні призведуть до перекосів у економіці та до інфляції. А за такими речами НБУ пильно стежить.
Тому, моя порада - не рипайтеся. Не намагайтеся спекулювати. Всі ваші смикання - заробіток валютних спекулянтів. І ваші втрати.
Автор: Тарас Козак, фінансист

Статьи по теме
Переговоры Данилюка с МВФ не увенчались успехом - СМИ
Переговоры Данилюка с МВФ не увенчались успехом - СМИ

Международный валютный фонд (МВФ) категорически отказался менять ранее согласованные с правительством Украины условия определения цены газа для населения на отопительный сезон 2017-2018 годов, который должен привести к ее повышению на 17,6%.
18.10 — 2661

Зубко рассказал, когда будет запущена монетизация субсидий
Зубко рассказал, когда будет запущена монетизация субсидий

Механизм монетизации субсидий будет запущен с января 2018 года. До января фактически продлится переходный период для ТКЭ и других предприятий, которые задействованы в системе.
14.10 — 9836

Данилюк назвал три шага Украины для получения транша МВФ
Данилюк назвал три шага Украины для получения транша МВФ

Украина приблизилась к выполнению рекомендаций Международного валютного фонда для получения очередного транша в рамках программы расширенного финансирования EFF.
14.10 — 1608


Copyright © 2009-2013.
ООО «Газета «Галицкие контракты»